Příspěvky uživatele - 143.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mohu roubovat třešeň, 15.3.2018
Mám stejnou otázku..právě zvažuji zda roubovat třešeň kopulací nyní, přestože na sobotu a neděli jsou předpovídány celodenní mrazy nebo roubování odložit o týden. Co by jste mi poradili?
Zpustlý sad, 20.2.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den pane Mikeši, jestliže má ta neznámá odrůda podobná Coxové renetě mastnou slupku a dužina v Listopadu obvykle zmoučnatí, potom se pravděpodobně jedná o tu samou odrůdu, se kterou jsem si dlouhá léta lámal hlavu, až jsem ji nakonec bez... celý příspěvek >
Kde koupit kvalitní ovocné stromky (zásilkové zahradnictví)?, 15.2.2018
Arbia Malenovice.
Výsledky hodnocení jablek Lysice 2017, 22.12.2017 Obsahuje fotku
Výsledky hodnocení jsou v příloze, fotky hodnocených odrůd zde. Českým ovocnářům letošní rok nepřál, proto musel UKZUZ zajistit jablka pro hodnocení od partnerů ze sousedních zemí.
Odrůda Glorietta, 15.12.2017
Na stránkách Europlantu je představena nová odrůda Glorietta takto: Raná až velmi raná salátová odrůda pevné konzistence, též vhodná pro loupání, varný typ A. Vyniká sytě žlutou dužninou, vzhledově líbivými dlouzeoválnými hlízami s hladkou... celý příspěvek >
Kolik ovoce denně sníte?, 2.12.2017
Vaše verše miluju, zdraví a štěstí Vám vinšuju
Kolik ovoce denně sníte?, 2.12.2017
Trochu bych to poopravil. Ne alkohol, nýbrž alkoholismus je metlou lidstva. Základem zdraví a štěstí je střídmost ve všem, v jídle, v pití i v jiných požitcích. To je tajemství dlouhověkosti -Jan Amos Komenský.
Kolik ovoce denně sníte?, 1.12.2017 Obsahuje fotku
S ovocem je ten problém, že jeden rok je ho mnoho a další rok(y) málo nebo žádné, jako např. letos u nás, ale jen vyjímečně je ho "tak akorád". Jeden můj známý nejí ovoce vůbec, já ho zase nerad kupuji. Zpracování nadúrody švestek na výrobu... celý příspěvek >
Kolik zeleniny denně sníte, 1.12.2017
Kolik zeleniny denně zkonzumuji nedokážu kvantifikovat, ale nedovedu si představit vaření bez cibule, česneku, mrkve, petržele a brambor. Majoránka, celerová a petrželová nať sušená, pažitka, kopr a hrášek mražené. K tomu občas nějaký sterilovaný... celý příspěvek >
Jablůňka rekordmanka, 28.11.2017
Fotky rozhodně přidejte.
Dehybridizace rajčat, 27.11.2017
Od kdy se řízkování říká klonování?
Rudkova hruska - identifikacia odrody, 23.11.2017
Madame Treyve  - ovšem bez záruky.
Česnek 2017/2018, 17.11.2017
V podstatě jsou tu zastánci výsadby na přelomu října/listopadu a zastánci prosincové výsadby. Osobně patřím k těm prvním. Prosincovou výsadbu jsem sice zkusil, ale kromě nachlazení jsem nezaznamenal žádný přínos. Na druhou stranu chápu to, že na... celý příspěvek >
Vlastní zelenina vs koupená - poměr cena: chuť, 13.11.2017
Když si v neděli připravím bramborový salát z vlastních brambor a zeleniny, tak vím, že moje zahrádkaření má smysl i bez finančního zisku. Výborné Rosé - svatomartinské z Rakvic jsem m.j. letos získal jako odměnu za 1. místo v obecním "Koštu... celý příspěvek >
Koňský hnůj?, 8.11.2017
Lepší je slámu a kobližky nejprve zkompostovat, kvůli přežívajícím semenům plevelů. Ale pokud nevěříte že kočky chytají myši, potom je zbytečné Vám radit.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika