Příspěvky uživatele - 248.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevyrašené letorasty, 31.5.2021 Obsahuje fotku
Také mám letos podobný problém. Sice ne se švestkou, ale s nektarinkou. Krásně odkvetla (zrovna byly mrazíky, měla jsem obavy). Ale pak, když začaly rašit lístky, na některých větvičkách nevyrašily (do dnešního dne). Říkala jsem si, jestli to není... celý příspěvek >
Fialove listy na paprike, 31.5.2021
Chlad, rozdíly teplot...
Název skalničky (žluté květenství, okrouhlý sdrčitý list), 29.5.2021
Teď jsem se dočetla, že roste i na skalách a zídkách - takže ano... L.
Množení jalovce poléhavého, 29.5.2021
Odstřižením kousku větvičky s kořínky (řízkem) množit lze. Ani ty kořínky mít nemusí, stačí kousek odstřihnout a tak 1/3 dát do země (nejlíp v polostínu, než zakoření), přimáčknout a občas zalít. Obvykle není potřeba ani stimulátor. ps- dělení je... celý příspěvek >
Název skalničky (žluté květenství, okrouhlý sdrčitý list), 29.5.2021
Zkušenost nemám, ale spíš někde u té zídky, má ráda vlhčí místa a ne moc ostré slunce, snese i polostín. Klasické tmavě růžové nejraději rostou pod stromy.  Lída
Název skalničky - oranžový květ, 29.5.2021
Pryšce, okrasné česneky...
Určenie rastliny, 28.5.2021
Pěkně kvete, plody "okurky" jsou prý jedlé (neměla jsem odvahu ochutnat). Jinak nezmar. Pozor, vyžaduje pořádnou oporu, protože u starší rostliny naroste velké množství zelené hmoty.           Lída
Usychani merunky, 27.5.2021
Takhle : teď stejně žádný nový strom místo ní sázet nebudete, nejdříve na podzim... Tak ještě nějaký čas počkejte, na uříznutí je času vždycky dost.           Lída
Název skalničky (žluté květenství, okrouhlý sdrčitý list), 27.5.2021
Dymnivka žlutá.           Lída
Co je to za keř?, 27.5.2021
Pieris, vyžaduje kyselou půdu jako rododendrony, ne polední slunce Je jich více druhů různé výšky keře, s různou barvou květů. Který konkrétně je tohle, pohledejte na netu.  Lída
Zostrihat mlade vyhonky egresa?, 25.5.2021
ps- a i pokud u vás prší, prolijte ho aspoň konví vody ke kořenům, ať k těm kořínkům dobře přilne zemina...   L.
Zostrihat mlade vyhonky egresa?, 25.5.2021
Šanci mu dejte, ale klidně ho střihněte pořádně nakrátko. Jde o to, aby zakořenil, růst pak rychle dožene.           Lída
Živinový most, 25.5.2021
Takže pokud dáte "most" jedním směrem, nejhůř na tom bude první rajče (bude živit sebe a ještě vedlejší), ostaní budou mít živin normálně, jen poslední jich bude mít víc (od předposledního +své). To je podle mne zbytečná práce, ale když si rád... celý příspěvek >
Květopas jahodníkový, 24.5.2021
Před květem Decis, Spintor, Karate, Fast M. Pokud Malwina ještě nekvete, tak to zkuste , vajíčka kladou do poupat...           Lída
Co do truhlíku?, 24.5.2021
Do 60cm truhlíku dávám 4 vzprímené muškáty, takže váš počet rostlin vč.bakop je tak akorát (bakopa nemá moc velký kořenový bal). Bakopy používám jako převis do květináčů na zahradě, truhlík zakryjí, ale dál dolů už pak moc nevisí. Ale s muškáty jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika