Příspěvky uživatele - 251.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 24.3.2018
Rajčata 2018 E.T.Pokud máš obyčejnou cihlu a krbová kamna, dej ji nahřát.Drží dlouho teplo.Tatínek nahříval na kamnech, pěstoval salát.Mívali jsme velmi brzy.
Malinové víno, 9.9.2017
Dobrý den, prosím o radu.Natrhané maliny asi tři dny mi začaly kvasit, dají se použít na víno.Poradíte. Díky Marie
Choroba v trávníku, 7.9.2016 Obsahuje fotku
další fotka
Choroba v trávníku, 7.9.2016 Obsahuje fotku
další
Choroba v trávníku, 7.9.2016 Obsahuje fotku
DALŠÍ FOTO 
Choroba v trávníku, 7.9.2016 Obsahuje fotku
Zdravím,  chtěl bych se nejspíš asi jenom ujistit zda se jedná o travní rez, jestli ne tak by mě zajímalo o jakou chorobu trávníku se jedná. A zajímalo by mě čím trávník ošetřit, aby se dal zpět do pořádku. Hnojení probíhá cca 1x40... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek, 17.5.2016
Po kompletním rozebráním elektriky a všech kabelů se přišlo na spálenou pojistku, která ovšem se spálila díky tomu, že se pokazila elektromagnetická spojka. 
Zahradní traktůrek, 13.5.2016
Zdravím,  vlastním zahradní traktůrek značku si nevzpomenu starší značka. Dnes při sečení se mi zničeho nic traktor vypl (sekl jsem tak 20 minut), bez kouře, bez jakéhokoliv náznaku poruchy. Vyplo se sečení tak i motor. Při pokusu o... celý příspěvek >
Bažanti, 18.3.2016
škoda že těch zbylých 65  %  je právě ze zahrádky
Husqvarna zahradní traktor, 12.3.2016
a je možné že by došlo k nějaké poruše v motoru? v něm je nějaká hřidel na hlavní řemenici(nebo jak to je v tom motoru nastavené, že se pak roztočí ta řemenice)? která roztáčí klínový řemen a dále pak nože. Protože ta hlavní hřídel se při vypnutí... celý příspěvek >
Husqvarna zahradní traktor, 11.3.2016
Zdravím,  měl bych takový dotaz. Vlastním zahradní traktor husqvarna. Motor Kawasaki. Při zapnutí nožů se mi nějak začalo kouřit ze spod motoru (nejspíš od místa kde je umístěná kladka na klínový řemen na pohon nožů) a nože najednou se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika