Příspěvky uživatele - 82.189

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Používáte drtič?, 10.9.2017
Půjčovna sice není špatný nápad, ale plánuji drtit a drtit mnoho dní i nocí :-) hromady větví z příšerně zanedbaného pozemku vedle naší zahrady, který jsme koupili. Ořezy z našich stromů pálím na ohni nebo v krbu a popel využiju na zahradě, ale... celý příspěvek >
Co je to za plevel a jak ho zničit?, 9.9.2017
Tak to by mě taky zajímalo, protože tento plevel jsme dostali darem od obce, dřív tu nerostl. Po opravě silnice navezla obec okolo hlínu jakože to bude trávníček, ale vyrostly tyto obludy :-)
Používáte drtič?, 9.9.2017
Chtěla bych se zeptat, zda má smysl kupovat levný drtič větví, např. Hecht za něco přes 2000 Kč. Je mi fuk, na jakém principu pracuje a zda vyrábí drť nebo štěpku, jde mi jen o to, jestli tak levný stroj po dvou letech záruky neodejde. Díky za... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika