Příspěvky uživatele - 50.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Používáte drtič?, 12.9.2017
Opravdu jste drtiči nepolíbená 😁,o to víc, pokud nemáte možnost si ho půjčit od někoho, tak já půjčovnu využívám k tomu, že než to koupím, tak to díky ní vyzkouším, naposledy mě to ušetřilo 28tis.,koupil by jsem vpodstatě vychvalovaný krám na... celý příspěvek >
Traktorek Husqvarna CTH 150 Twin, 12.9.2017
A možná buďte rád, že jste v důchodu, víte jak to dnes chodí?:Dělník žádá mistra:"pane mistr, já bych chtěl přidat" a mistr mu odpoví"tak přidej, přidej". 😝
Traktorek Husqvarna CTH 150 Twin, 12.9.2017
Vyndejte kladku po kladce a zjistěte vůli ložiska, značná vůle je na výměnu, malá vůle jde zklidnit přidáním maziva injekční stříkačkou s jehlou, poznáte sám, jakmile to budete mít v ruce, budete mít pocit, že běží na sucho a oni běží na... celý příspěvek >
Jak zkvalitnit půdu pod stromy, 11.9.2017
Zajímavý poznatek s tím biouhlem, sice kupovat 50l za 230-290kč je nereálné (1000l/4200-5000kč),tak k nové výsadbě to zkusím přidat, v druhé polovině října budu vysazovat, tak něco natopím do té doby, popel vezmu sítem a černé kousky použiju.Doteď... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 10.9.2017
Psal jste, že na ty naše zahrady mulčování není, tak jsem uvedl že nic jednoduššího není, než mulčovat.U nás mají slepice 1000m2,ale to není náš denně používaný prostor, je to oddělená zahrada, ten denně používaný máme právě taky mezi domem,... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 10.9.2017
Záleží na tom.Pokud využijete drť (protože za ty peníze z toho štěpky padat nebudou),tak to smysl má, oni ty drtiče jsou převážně globální výrobek (jedna firma je vyrábí pro vícero značek v jiné barvě).Pokud to nevyužijete, je jednodušší to bez práce... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 9.9.2017
Pro 250.122-mulčování je jednoduché, nemusíte vynášet koše, odvážet odpad, nevhodně skladovat, sekání je produktivnější a co vyroste je navráceno půdě.Atam kde se chodí mám chodníky, okolo bazénu dlažbu, je to podstatné zjednodušení sekání, když je... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 9.9.2017
Drtičem je to, co jím výrobce nazve 😇.Já by jsem to tak nehrotil, pro mě je to to, dle výsledného produktu po zpracování.Naštěstí je definováno co je drť a co štěpka a aj výrobci si to zjednodušují jen s rozlišením otáček.
Traktorek Husqvarna CTH 150 Twin, 9.9.2017
Skoro se divím, že Vás trápí "jen" ten sběr.Když zavzpomínám, tak nepodstatné zatékání do světel jsem vyřešil transparentním silikonem, ztrátu těsnící gumy pro koš po koupi nové za 500,-přinýtováním průtahákama z boku, hučení ložisek ve vodících... celý příspěvek >
Traktorek Husqvarna CTH 150 Twin, 9.9.2017
Jak jsem napsal v příspěvku"Benzínová sekačka neseká dobře"-Husqvarna mě naučila mulčovat, protože sekačka za 18tis.,a poté traktůrek za bezmála za 100tis.,tak neuměli sbírat, byla to katastrofa.Naproti tomu traktůrek měl aspoň kawinu motor a dvojité... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika