Příspěvky uživatele - 90.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt zkysl na stromku, 27.7.2022
Děkuji, potvrdil jste naše podezření, nojo, poslední počasí není pro naše podhůří to pravé.
Kdy jsou zralé luskové fazolky?, 9.10.2017
Poprve jsem zasela fazole pnoucí, lusky jsem částečně sklidila ještě mladé, žluté a s malinkými fazolkami. Zbytek bych chtěla sklidit po dozrání na fazolky-semena, ale nevím kdy, 25 centimetrové lusky jsou pořád žluté, měkké, fazolky v nich bílé s... celý příspěvek >
Jahody - co po sklizni, 8.9.2017
Děkuji moc, ještě nikdy mi jahody takhle bujně nerostly, tak mě to mate.  
Jahody - co po sklizni, 8.9.2017
Po sklizni jsem odstranila šlahouny, seřízla listy. Dnes jsou jahodníky opět bujné, zelené a plné šlahounů, Mám to nechat a nebo seříznout podruhé? Vím že Karmen je na listy bohatá, ale zdá se mi to moc, loni přes zimu to zůstalo a po zimě byl záhon... celý příspěvek >
Jahodníky mají vysoké listy, proč?, 4.7.2017
Děkuji, nechám je ještě příští rok a pak uvidím. Maru
Jahodníky mají vysoké listy, proč?, 3.7.2017
Mám nové jahodníky, letos podruhé plodily. Sazenice se mohutně rozrostly, mají vysoké listy a jahody jsme v tom museli hledat. Je to odrůda Karmen, dalšíchj 9 sazenic jsou Rujana a ta je ještě bohatší na zeleň, jsou vysoké tak 30 cm. Kde jsem udělala... celý příspěvek >
Sedmikráska plnokvětá, 23.5.2017
Sedmikrásky mám poprve, před mrazem byly schované, ale stejně jsou takové nanicovaté, navíc se na nich-na listech- objevily jasně žluté skvrny, jakoby žlutá krupice, a chřadnou. Nenašla jsem co by to mohlo být, ale asi jsou sedmikrásky hodně... celý příspěvek >
Květy jahod - černé středy, 6.8.2016
Tak jsem objednala novou sadbu a u dodavatele se ptala, kde dělám chybu, že mi jahody neplodí. Odpověděli mi obratem, že se zřejmě jedná o sazenice zdegenerované - obměňovala jsem každé tři roky, ale pouze ze starých sazenic, a špatná výživa - moc... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika