Příspěvky uživatele - 101.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Keřík na zahradě... zná to někdo?, 7.9.2017
Mockrát Vám děkuji!!!  To by mně vůbec nenapadlo, že je to druh pryšce...
Keřík na zahradě... zná to někdo?, 7.9.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosila bych o pomoc při určení keříku, který jsme viděli na procházce a ani paní domácí neví, co to je - semena kdysi dostala... Po nalomení vypouští bílé,,mléko ", a výška necelý metr...   Na Netu jsem hledala, ale nevím - pod... celý příspěvek >
Poradí někdo, co je to za strom?, 29.8.2016
Ano, je to tak...  Děkuji moc
Poradí někdo, co je to za strom?, 28.8.2016 Obsahuje fotku
a ještě jedno...   Prosím - poznáte to někdo?
Poradí někdo, co je to za strom?, 28.8.2016 Obsahuje fotku
další foto..
Poradí někdo, co je to za strom?, 28.8.2016 Obsahuje fotku
U plotu penzionu jsou vysazené stromy - myslela jsem, že nějaký druh javoru - jenže jsou na něm koule s výrůstky podobné kaštanům (i velikostí..)... v zimě listí opadá a zůstanou hnědočerné koule!
Proč mi žloutne forsythie, 13.8.2016
Loni jsem koupila půlmetrovou forsythii, kvetla, letos taky, pak jsem ji trochu sestřihla a od srpna už žloutnou listy! Nevíte někdo, čím to může být??? 
Co je to za kytku?, 8.12.2012
Zdravím Vás!  Já mám dojem, že je to AGLAONEMA COMMUTATUM, prostě druh aglaonemy...  Radka Sikorová
Neznámá kytka, 22.11.2012
Dobrý večer - MOC děkuji p. Eleno = máte pravdu, je to,,sněhová vločka" - CHAMELAUCIUM HÁČKOVITÉ !  To bych bez pomoci nenašla... Leptospermum nemá jehličí - ale drobné lístky...  Ještě jednou děkuji za pomoc.   Radka S
Neznámá kytka, 21.11.2012 Obsahuje fotku
Prosím o radu, známá vlastní tuhle kytku : vypadá jako jehličnatý keř - ale v létě venku krásně kvete bílorůžově, na zimu musí domů...  Nepoznáte to někdo???   Radka S
Znáte někdo tuhle kytku, 19.9.2012
Pane Janča - strašně moc Vám děkuji!  Zkoušela jsem hledat,,amarylkovité " - ale tahle kráska tam nějak nefigurovala... Zřejmě pokud neznáte přesný název, tak některé zvláštnější druhy se hledají mnohem hůř...  Ještě jednou díky! ... celý příspěvek >
Znáte někdo tuhle kytku, 17.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím poraďte - dostala jsem kytku, měla by kvést jako lilie nebo amarylka (ale nekvetla ještě..), rozrostla se - mhoho cibulí - ale neznám jméno... Děkuji RadkaS
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika