Příspěvky uživatele - 11.123

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Jonathan, 12.10.2020
Postřrik vápníkem nemá na sklovitost dužiny žádný vliv.
Určení odrůdy, 12.10.2020
Angold?
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019
Podívejme se na věc z jiné strany. Všichni tady vesměs způsob řezu, který provádí lajci, kritizujeme. Držíme se pravidel a pouček, které se píší v knihách starých 100 let i více. Jistě, přírodní zákony mají trvalou platnost. Jenže tehdejší sitauce... celý příspěvek >
Azura, 7.9.2017
Chutná slušně, jako většina podobných odrůd. Zklamáním pro mě je pozdnější doba zrání, než je uváděno. Některé jsou tvrdé ještě nyní.
Těchobuzická, 7.9.2017
Jedním z paradoxů minulých let bylo, že plody švestek popraskané vydatnými dešti,  v prasklinách nehnily. A to ani odrůdy, jinak monilií hodně postižené. Letos (zatím) nepraskají.    Dalším paradoxem pozorovaným i letos je, že s... celý příspěvek >
Potkan nebo hryzec?, 7.9.2017
lasice což je předátor hryzců a neklamný důkaz, že tam jsou. Není. Většinu potravy lasic tvoří hraboši, kolem domu pak myši. Patnáct hryzců je obrovské číslo, vzhledem k tomu že netvoří velké kolonie jako hraboš a žije spíš samotářsky.
Cresthaven dozrává, 7.9.2017
Na St. Julien A ale Cresthaven vytváří poměrně malé plody. To je pro mě, pane Mikeši, nová a docela zásadní informace. Myslíte, že to platí i pro jiné odrůdy? Jak jste to zjistil? Na jakých podnožích má Cresthaven plody větší?    Já... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika