Příspěvky uživatele - 166.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Používáte drtič?, 6.9.2017
Omlouvám se, postední věta patří do jiného vlákna. Holt trochu jsem se rozjel.
Vysev semen cibule, 26.2.2017
Vycházel jsem z vaší poslední reakce a mnoha jiných předtím. O volné půdě jste začal vy. Velkovýroba je pro mne velkovýroba a nebu hledat nějaké vytáčky. Nemohl jsem si vzpomenout na správný výraz na obalování, tak jsem tam fláknul granulaci, ono je... celý příspěvek >
Hecht 7100, 10.1.2017
Pane bunny, varik nemá uzávěrku diferenciálu, protože nemá diferenciál. Diferenciály mají jiné stoje, třeba Belarus, BCS a třeba také agzatík, který přestože má diferenciál s uzávěrkou, tak mu v kolech zůstaly zdrže, které si Libičáci pojmenovali... celý příspěvek >
Přeložení druhového jména, 8.12.2016
Je to tak. Jména se nepřekládají!!! Rostlina má český název, ten je uveden správně, přesto je dost rostlin, které ještě český název nemají. Herci Vyskočil a Klepl, i v případě přestěhování za „Canall“, se budou stále jmenovat Vyskocil a Klepl a ne... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika