Příspěvky uživatele - 227.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fazole neplodí, 20.9.2019
Lidi nasejí všechno, neví odkud to je a ani jak se to jmenuje. S cizokrajnými je potíž, protože kvetení a násadu plodů značně ovlivňuje zeměpisná šířka. čím je původ blíž rovníku, tím hůř. Mám zkušenost s černými fazolemi, které se používají k výrobě... celý příspěvek >
Používáte drtič?, 6.9.2017
Pořád je to štěpka, je ůplně jedno, kolik to má rpm. Když to má k dělení materiálu nože, jakéhokoliv tvaru a provedení. tak to nemůže být drtič. O pár postů výše je to vysvětleno. A pokud jde o opačně namontované nože, tak soused mechanik, prohlásil,... celý příspěvek >
Hecht 7100, 9.12.2016
Omlouvám se, špatně jsem se vyjádřil. Skutečně mne nezajímá, kam všude Vari vyváží své výrobky. Jestli jsem chtěl nějaké jiné další informace, tak „jedině o Vari“ v zemích píšících azbukou, konkrétně Rusko a Ukrajina, možno i Rumunsko. O těch jejich... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika