Příspěvky uživatele - 184.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 13.5.2008
Mne od STARKLa došla namiesto sambucus black lace iná odroda sambucusu. reklamovala som, tak som zvedavá na výsledok. Neviem ako v Čechách ale na Slovensku majú STARKL a SIEBERZ sú v katalógu použité niektoré rovnaké fotografie rastlín.
škumpa - alternativa, 13.5.2008
Ja som tiež z tejto diskuzie vyvalená jak puk. Mám totiž krásnu červenú škumpu pestovanú ako strom na pomerne vysokom kmeni. Nikdy doposiaľ nemala ani jediný výmladok, strihám ju vždy po odkvitnutí. Je krásna, nikdy nemala žiadnu chorobu ani... celý příspěvek >
šeřík a kalina - řez, 13.5.2008
Obidve tieto rastliny kvitnú na jar, takže treba rezať čo najskôr po odkvitnutí.
Stromek nižšího vzrůstu, barvící se na podzim do krásných barev?, 13.5.2008
Podľa vlastnej skúsenosti doporučujem cornus cousa alebo cornus florida - okrem krásneho jesenného sfarbenia obidva tieto driene (svídy) majú tiež na jar nádherné veľké kvety buď biele alebo ružové.
Stihl, Husqvarna, Dolmar, Solo, 19.4.2008
Já bych to vetšinou používal doma v záhrade, ale mal som prípad že som podal inzerat na záhradné prace, že ich prevádzam, mala tá záhrada 35-40 árov velké ovocné aj iné stromy.Stromy som nezrezal lebo som nemal ani poriadí stroj a trávu som skosil... celý příspěvek >
Stihl, Husqvarna, Dolmar, Solo, 18.4.2008
Chcem sa dozvediet akí typ je najlepší na výdrž, cena a kvalitu, spotrebu,serviz, nákup-náhradných dielov, vrámci kombistrojov krovinorezov a motorových píl.Kto my poradí, aby som nedoplatil na nerozumní nákup. Dakujem
Zkušenosti s motorovým rosičem, 27.2.2008
Čo myslíte pod pojmom na obale? Na motore či na hlave motora alebo inde? Može to byt aj kvalitou benzínu?!
Zkušenosti s motorovým rosičem, 20.2.2008
Možno preto máte bezproblemový postrekovač, lebo ste nekupovali v akcií. Ja čo kupujem v akcií hocjakí stroj od "seriozného" výrobcu všetko sa my kazí.
Zkušenosti s motorovým rosičem, 18.2.2008
Mám oleokamet aj s problemami, a nemožem najst chybu!!! Niekedy sa my podarí naštartovat najedno ale až sa my ostane vnádrži 1/4 postreku zrazu zdochne motor a nemožem naštartovat až ked vychladne motor alebo ked vymením sviečku, ktorá je... celý příspěvek >
Zkušenosti s motorovým rosičem, 29.5.2007
Ohladom kúpy veškeré hobby náradí bych doporučil ,alebo (profi) nekupovat v akcií lebo po akciách bude ajtak levnejší a aby mnelo nákres náhradných dílú s obj.kody ,lebo tak můžete svojpomocne opravit lebo záruka je ajtak podfuk (múže to byt aj... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika