Příspěvky uživatele - 56.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení fuchsií, 4.9.2017
Děkuji za reakci, ale jak to udělat, když na chodbě je teplo, fuchsím se to zřejmě líbí, a tak chtějí hned kvést? Předloni jsem je ostříhala někdy v listopadu, v únoru už skoro začaly kvést, ostříhala jsem je znova, v květnu měly malinká poupata,... celý příspěvek >
Množení fuchsií, 4.9.2017
Mám dvě staré fuchsie a čtyři mladé. Na podzim je dám v paneláku na chodbu, ony všechny krásně kvetou, nakonec je ostříhám, ale brzy na jaře zase nasadí poupata. V květnu je dám na záhony. kde až do konce srpna zůstanou přesně v tom stavu, v jakém... celý příspěvek >
Klíčení tykvovitých - postup?, 4.9.2017
Mám podobné zkušenosti, ale větší problém mám v tom, že cukety a tykve vyrostou, nasadí množství květů a pak ty květy postupně upadají. To trvá až do srpna/září, pak se teprve začnou objevovat malé plody, které už nedozrají, protože je chladno a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika