Příspěvky uživatele - 128.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lze napravit nepovedené kyselé uzené?, 1.9.2017
Tak jsem podle návodu udělal generátor kouře a udil bukovou štěpkou studeným kouřem, udírnu mám skvělou a když udím klasicky přes topeniště s 2,5 m dlouhou rourou do horní dřevěné zateplené udírny, tak to nemá chybu. Po použití generátoru kouře šlo... celý příspěvek >
Generátor kouře, 1.9.2017
Tak jsem podle návodu udělal generátor kouře a udil bukovou štěpkou studeným kouřem, udírnu mám skvělou a když udím klasicky přes topeniště s 2,5 m dlouhou rourou do horní dřevěné zateplené udírny, tak to nemá chybu. Po použití generátoru kouře šlo... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 1.4.2017
Tak dnes jsem koupil na svozu 3 kuřičky leghorn, při koupi jsme si je moc neprohlížel, byly drahé jak čert, ale v tu chvíli jsem to neřešil. Když jsem je doma vyndal z bedny tak nic ubožejšího jsem ještě neviděl, opelichané, ztrápené a nemohly vůbec... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenosti se sousedem který nesnáší psy?, 26.2.2016
Nemáte právo jakoli štěkotem psa obtěžovat souseda, nevíte vůbec co třeba kvůli jinému bezohlednému psovi, který ho v minulosti terorizoval prožil on nebo někdo z jeho blízkých,.Každý může chovat jakékoli zvíře ale nesmí tím obtěžovat kohokoli... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika