Příspěvky uživatele - 168.34

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 36 - zapalování, 17.4.2024
Dobrý den, vlastním motorovou pilu starou cca 30 let Husqvarna 36. Bohužel mi nefunguje zapalování. Doporučili byste mi prosím originální produkt, dle dokumentace Husqvarna by se mělo jednat o díl s číslem 5300391-43. Nechce se mi kupovat čínskou... celý příspěvek >
Nancyjská mirabelka neplodí, 18.6.2023
Tak to vypadá, že máte stejný problém jako já. Krásně vzrůstný strom, ale osamocené květy a žádné plody... Vladimír
Pěstování česneku ze semen, 17.10.2020
Byl jsem tu se stejnou věcí už v r.2019. Na ebay jsem několikrát po sobě koupil semena okrasných česneků. Opravdu semena - černá, tvrdá, že se dají drtit, velikost tak mezi 1 až 1,5 mm "podle odrůdy". Od různých prodejců. Ať jsem sel na jaře, na... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Bakker, 12.6.2019
Dobrý den, u Bakkera už nikdy si nic neobjednám, zaslali mi něco jiného, než jsem měla objednané, zásilka přišla v ubohém stavu, skoro vše jsem musela vyhodit, vyhozené peníze, nedoporučuji Vlasta 
Pěstování česneku ze semen, 1.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den  snad se mi podaří oživit diskusi Na ebay jsem sehnal OPRAVDU SEMENA okrasných česneků (je tam mnohem větší výběr a i desetkrát lepší ceny než u nás). Umím a znám práci s pacibulkami atd. ale nevím, jak se zachovat k... celý příspěvek >
Šípek - škůdce/choroba?, 29.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den  Našel jsem na mém šípku NĚCO - je to tam v počtu asi 5 ks vždy na konci větvičky. Nikdy to tam ještě nebylo (šípek je jinak poměrně velký a starý a krásně plodí). Zkusil jsem to rozříznout a je to poměrně pevné, tvrdé. Vevnitř... celý příspěvek >
Zelená skalice na zahradě, 22.2.2017
Když jsem na tu zahradu před dvaceti lety chodil, nebylo po mechu ani stopy. Trávník byl luční, dvakrát, třikrát ročně kosený. Teď je(byl) mech rozlezlý všude i na stromech i do dvou metrů výšky (ne lišejník, zelený mech). Co se dalo, jsem natřel... celý příspěvek >
Zelená skalice na zahradě, 21.2.2017
Bral jsem to tak, že dlohodobé trvalé zastínění způsobilo zamechování míst pod stromy a lišejníkový porost stromů. Ty lišejníky mají občas i na koncových větvičkách o centimetrovém průřezu tlouštku taky centimetr. Ten mech se rozrůstá i na nově... celý příspěvek >
Zelená skalice na zahradě, 20.2.2017
Dobrý den Zdědil jsem zahradu se staršími stromy, které byly přerostlé, ale jinak v pořádku. Během čtyřech let jsem je postupným průklestem dostal zhruba do žádanýc rozměrů a stavu. Zůstatkem po původním stavu je mech pod stromy, který... celý příspěvek >
Deformace větviček- co se stalo?, 17.2.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den  Včera jsem zkoušel prořezávat jabloně a narazil jsem na zvláštně pokroucené větvičky - přikládám 3 obrázky. Rozhodně nejde o to, že by si nějak překážely, nebo podobně. Jde vždy o loňské přírůstky a je jich několik desítek na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika