Příspěvky uživatele - 84.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
5/4 hadice doporuceni, 21.8.2019
Když pominu to čerpání fekalii 20 m od obytného domu, což je historie 40 let stará a je to fuj, tak vždy přemýšlím, jak bych zadání vyřešil. Myslím ze se nesmějí psát www stránky kde co koupíte, ale dneska kupovat gumovou hadici, nebo sací jenom... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 7.8.2019
Čtu všechno, trubičky patří k elektrické udirne z MF. Čtu několik let od pana FO nebo pana rpstylle@ 👍přečti a nebudeš muset psát Asi, zakládat...
Kaiserova elektrická udírna, 7.8.2019
Koukám, že sem nastoupila zvláštní parta uzenařů. Takže vlastně spirála způsobí celoplošné vzniceni a vy potom hasite kropenim?Jinak to nefunguje?Co ty trubičky na rozvod dýmu, ty se při studenem uzeni neucpavaji dehtem.?Vsechno má své a proto třeba... celý příspěvek >
El. centrála HECHT GG2500, 4.8.2019
Je nás hodně co přemýšlí jak zajistit v případě výpadku el.proudu obsah mrazáku.Po bilanci, kdy a kolik hodin nešel u nás proud v období 50 let si nepamatuji ze by nešel víc jak 24 hod.Ale stát se muže všechno.Dál je potřeba jak jsem se dozvěděl... celý příspěvek >
Elektrická udírna z Mountfield, 31.7.2019
S tím bych se nezabýval. Kouř si to najde.Dulezity pro mě je dig. termostat který řídí teplotu a vědět jak mám začít udit v konkrétním počasí.Trochu vnímat jaký kouř vzniká když má generátor 600/800/1000 stupňů atd.Vědět, ze když tam vrazim materiál... celý příspěvek >
Uzení domácích klobás, 26.7.2019
Ano, žádná rada na uzeni ryb tady v sekci klobas by neměla být.
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 29.6.2019
Na fotce je hrnec, který má predvoleno 100 st, ale voda je v něm tepla 25 st.To umí každý hrnec i rozbity.Zadani bylo proč se tělísko v mem případě pevne integrované do dna nerezoveho hrnce Domo prehreje natolik ze musí elektronika vypnout síť.Ja to... celý příspěvek >
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 29.6.2019
Otázka, kterou jsem prosil o radu zněla, proč mi termostat stále vypíná při ohrivani vody na zavarovaci teplotu (v mem případě 100 st. jedna se o maso) a po par vteřinách zase zapne. To ale musím znovu zvolit program. Tak se to opakuje po třech... celý příspěvek >
Zkušenost se zavařováním v automatickém hrnci, 28.6.2019
Mám tento hrnec od roku 2016. Tedy 1 rok po zaruce. Začal mě zlobit a nějak si nevím rady. Nastavim 99st. 70 min a spustí start. Minutnik odpocitava. Za chvíli se hrnec vypne (úplně zhasne)za par sec se rozsvítí je tam 85 st. a místo 70 min je tam... celý příspěvek >
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 20.6.2019
Já tyto stroje neznám, ale některé stroje nejdou nastartovat pokud je tam zařazeny pojezd. Tady je možné všechno
Odstav mláďat + očkování, 16.5.2019
Tak jestli mám například 50 králíků k očkováni proti moru a koksidioze, tak je nepovezu do ordinace nebo za jeden kus nezaplatím doma nesmyslnou částku.Emanox, to je jedna desetina všech možných nástrojů na potlačení koksidiozy. To si myslíte, ze už... celý příspěvek >
Zahradní sekačka briggs & stratton 450 E nepravidelny chod a kolisani otaček, 8.5.2019
No přece mu v servisu neřeknou, ze natáhl pruzinku.To by si nic nevidelali.Nastudujte si jak se regulují otáčky. Ventilátor fouká na plech a čím víc otáček tím víc otevírá karburator. Pokud klapka lítá sem tam motor přidává a ubírá. Bez toho... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 6.5.2019
Do pařniku už asi 46 sezónu v březnu navezem 80cm hnoje koňskeho sešlapem ho vrátíme na nej loňský zetlely kompost dáme okna.Nejakou škviru kolem oken neřešíme. Při chladných nocích jako jsou teď, zakryvame rohozi s polystyrenu. Je nacpany... celý příspěvek >
Králík a brambory, 5.5.2019
Žádnými.To je jako bych vám daval seno a ječmen
Ktory benzin v ČR a v SR neobsahuje BIO-primesi?, 25.4.2019
Jakým způsobem degraduje po půl roce olej v benzinu nevím. Směs míchám pouze do petky 1.5 litru+ 2% oleje.Na omezeny čas.Čim víc tu budete zpochybňovat degradaci směsi, tím víc lidi zadře motor.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika