Příspěvky uživatele - 248.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mops, 26.1.2019
Krmím ji granulemi, které považuji za nejlepší, na cenu nehledím, smočím je v čerstvém vývaru s kousíčky masa, má ráda tvaroh, jogurt,strouhanou mrkev, ovoce.Cvičím ji tam kde zrovna jsme, je pořád se mnou.Vím, že mopsíci obecně nejsou rádi sami a... celý příspěvek >
Mops, 25.1.2019
Na co se ptáte? Zkušenosti mám jen ty nejlepší.Je to veselá, hodná,přitom dost energická fenka.Miluju ji...
Bříza, 5.2.2018
... a nebylo by lepší udělat si pasport náletů s následným rozhodnutím o "výchovné těžbě" či probírkách? Pokud je nálet mladší 10ti let, můžete s ním dělat cokoliv a nic se neděje. Jakmile je starší, měl by se odstranit a uvést parcelu do... celý příspěvek >
Edda, 5.2.2018
Nemáte někdo porovnání s Opal_kami?
Začátečník - rajčata, 4.2.2018
Já mám dojem, že žádný. Měl jsem i balení, kde reklamní nápis byl Start F1 a vzadu jak je "razítko" šarže a expirace bylo Start S F1.  Měl jsem také balení jako rozvažovaný pytlíček z velkoobchodního profibalení (5g z 5 kg) označený... celý příspěvek >
Dusikaté vápno a Dusičnan vápenatý, 4.2.2018
Spóry plísně bramborové přilétají vzduchem, takže je neúčinné desinfikovat půdu dusíkatým vápnem. Pokud tedy nepotřebujete řešit jiný problém, než k živinám dodaným hnojem doplnit Ca a Mg, pak postačí dávat dolomitický vápenec či popel z spálené... celý příspěvek >
Vapka, 4.2.2018
Jsou asi tři věci, které Vás limitují. První bude asi jištění přívodu. Pokud máte opravdu jen 6A jistč, tak bych raději než nakup nového stroje zkusil nejprve stroj z půjčovny rozběhové proudy na žádném štítku stroje nenajdete a i štítkové údaje... celý příspěvek >
Řízkování a mšička révová, 1.2.2018
Obecně mšička révokaz saje na evropských odrůdách na kořenech a u amerických na nadzemních výhonech. Proto jedno z řešení je roubování, aby mšička nenašla tu svou oblíbenou část rostliny a nebo odrůdy interspecifické, kdy mšičce nechutnají ani kořeny... celý příspěvek >
Haganta - jarni strih, 1.2.2018
Hlavně to nevystříhávejte nyní před začátkem vegetace. V prostoru větevních kroužků by se do začátku vegetace probudily adventivní pupeny a stromek by podrůstal ještě silněji. Je potřeba počkat a jalováky vystřihávat až po začátku vegetace, nejlépe... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Vladimíre, mám dva dotazy 1) Otec od Start S je Stupické to si pamatuji z nějakého historického pytlíčku semínek, kde do bylo ručně dopsáno tchánem. Ale protože pytlíček se vyhodil a tchán mi to už nepoví, tak by mne zajímalo, která odrůda je... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Vladimíre, nemám tolik odrůd jako Vy, tak nemohu posoudit. Start S F1 považuji za tyčkové a běžně mi některá z nich nasazují první vian někde kolem pátého listu a když je listů 9 mívají první květy už opylené. Pak pěstuji Strilo a tam je to asi tak... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 1.2.2018
Rajče je rostlina světlomilná, takže je optimální, aby nebyla vysévána příliš brzo před rovnodenností. To ponechte těm, kteří si chtějí pohrát s přisvěcováním a mohou sázet do skleníku. My co sázíme na záhon vyséváme tak, aby v době sázení měly... celý příspěvek >
Půda pro jedli korejskou?, 31.8.2017
Tak jsem si přečetl Vaše diskusní příspěvky a mám dojem, že při Vašich znalostech si můžete zatím dovolit na tom balkóně pěstovat borovici černou nebo borovici kleč. Až po jejím třetím přesazování pochopíte specifika pěstování víceletých rostlin v... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 31.8.2017
Tak nevím co si mám myslet o servismanovi, ktrý kvůli nastavení regulároru otáček rozebere celý motor do posledního šroubku. Ano, slyšel jsem, že kvůli nastavení omezovače otáček z Vari na 2800rpm se v tom lidi nejvíce hrabou a pak to dokuví. Pak... celý příspěvek >
Osobní zkušenost s jednotkou mající motor Vari XP-200, 30.8.2017
Pane 166.197 nemáte pravdu. Tu má pan 102.169. Zongsheng má sice v dokumentaci uvedenu možnost provozu až do otáček nad 3k, ale Ve Vari seřídí omezovač shodně jako u Hondy na 2700 až 2800 rpm. Ano spínací otáčky jsou jen jediná hodnota v přesném... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika