Příspěvky uživatele - 168.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kombinace katalpa - červený javor, 27.8.2017
Co se týče japonských javorů, dva mám v polostínu a jsou krásně červené, jeden na sluníčku a ten je spíš dozelena. Netuším, proč.
Úvěr na koupi chaty, 27.8.2017
Podle mého názoru investice do pozemku je dobrá věc, zvláště jestliže je tam zdroj vody (v budoucnu může mít větší cenu než ropa :-)  ).  Také je výborné mít na důchod zahradu jako koníčka, i to se dá brát jako investice - do vašeho... celý příspěvek >
Choroba rododendronu, 27.8.2017
Zkusila bych odstranit větvičky s poupaty (spálit). Příští rok vám rododendron nepokvete, ale napřesrok uvidíte, co bude. Na likvidaci celého keře je myslím ještě čas.
Stromy pro japonskou zahradu poskytující stín, 17.8.2017
Velice se mi líbí škumpa ocetná (orobincová) a do japonské zahrady by se myslím hodila. Ale poté, co jsem si četla o škumpě zde na fóru, si ji netroufám vysadit :-o
Popenec v trávníku, 17.8.2017
Velice se rozlezl po celé zahradě. Nyní mám dilema, zda ho vytrhávat (je vůbec šance se ho takto zbavit?) nebo nechat dále bujet (je taky zelený :-)  ). Chemická likvidace nepřipadá v úvahu - trávník není jen tráva (převážně kostřavy, jílek,... celý příspěvek >
Rybník na zahradě, 15.8.2017
Nevím, jestli Vám pomůže moje zkušenost - nemám rybník, pouze tůň asi metr hlubokou a postupně se jí hroutily břehy. Vyřešila jsem to svahovkami. Svahovky jsem osázela vodním rostlinstvem, ale taky by bylo možné je zakrýt kameny.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika