Příspěvky uživatele - 72.154

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace divné hmoty, 2.5.2019 Obsahuje fotku
I nám se stala ta nemilé údalost. Včera jsme zjistili, že to co připomína kokony vetřelců máme na vřesu  na ploše cca 1m x 6m, v podstatě na každé větvičce. Z rozsahu se jeví, že kéře nepůjde zachranit a jediná léčba je pila krumpáč.Je to tak?
Choroba rododendronu, 20.5.2018 Obsahuje fotku
Na konec i ten "nemocný" rododendron vykvetl v plné síle. Loňské obavy s atypických květů byly tedy zbytečné...
Choroba rododendronu, 11.5.2018 Obsahuje fotku
Další fotka
Choroba rododendronu, 11.5.2018 Obsahuje fotku
Tak po roce se ukazalo, že atypické pupeny rododendronu přes svůj loňský podivný vzhled, letos většinou vykvetly, ale tento rododendron se s květy opozdil o cca 2 týdny. Okolní rododendrony jsou už v plném květu a tento teprve nasazuje. Uvidím jaký... celý příspěvek >
Zeleninový ráj - skleníky, 18.3.2018
Dobrý den, už má někdo zkušenosti s těmi skleníky. Případně hledám majitele v okolí Ostravy, který umožní prohlídku. Děkuji
Choroba rododendronu, 27.8.2017
Dík, tak to vypadá že ano. A da se to nějak léčit, nebo zbývá pouze odstranění celé rostliny?
Choroba rododendronu, 25.8.2017
Dík za odpověď, ale květy nejsou vyžrané, ony na jaře vykvetou, ale květ degenerován, je tvořen růžovozelenými listky.
Choroba rododendronu, 25.8.2017 Obsahuje fotku
ještě jedná fotka
Choroba rododendronu, 25.8.2017 Obsahuje fotku
Doplňuji fotky nemocných pupenů, do prvního příspěvku se mi je nepodařilo vložit více fotek
Choroba rododendronu, 25.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny a prosím radu ohledně rododendronů. Mám jich na zahradě asi 10, prozatím až lakonosce jednu sezonu, kterého se podařilo vyhubit nebyl problém. Letos ale po odkvětu, když rostliny nasadily nové pupeny na přiští rok se u jedné rostliny... celý příspěvek >
Identifikace květiny, 29.5.2017
Děkuji moc
Identifikace květiny, 29.5.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, zakoupila jsem si v Polsku níže vyobrazené květimy do truhlíku a nevím co je to za rostlina. pomůže někdo s identifikaci? Děkuji.
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 9.4.2017
Dík za radu. To myslíte tuto: Benzinová řetězová pila 1.70kW, 40cm Makita EA3500S
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 7.4.2017 Obsahuje fotku
Děkuji všem za názory a rady. Abych to zhrnul tak pila je skutečně nová, běležela cca 1/2 hodiny na prázdno. Samozřejmě jsem šrouby utahl tak jak jsem si myslel, že je třeba aby se lišta neuvolňovala a nenapadlo mne uvažovat o omačkaní plastů. Ale... celý příspěvek >
Pila Hitachi CS 33EB maže až moc, 6.4.2017 Obsahuje fotku
Doplňuji svou předchozí reakci. Opět jsem prohlížel pilu a zjistil že upevňovací šrouby lišty maji osazení o které by se lišta měla opřít při utažení šroubů. Tak jaké vymačkaní plastů??
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika