Příspěvky uživatele - 252.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 31.8.2017
Tak som ju vykopal. Bola navŕtaná už v mieste očkovania. Nemalo cenu zachraňovať ju. Na jeseň vysadím novú...
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 25.8.2017
No, dierok je tam dosť... Možno bola oslabená a toto ju dorazilo, alebo bola napadnutá už dávnejšie - minulý či predminulý rok a nevšimol som si to a teraz sa to prejavilo naplno. Zajtra preskúmam kmeň nad zemou a keď bude aspoň 10 cm nad zemou OK,... celý příspěvek >
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 25.8.2017 Obsahuje fotku
A tu je páchateľ:
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 25.8.2017 Obsahuje fotku
ďaľšie foto
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 25.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Všetkým zúčastneným ďakujem za príspevka a snahu pomôcť a poradiť. Ja som na to už ale prišiel. Naviedli ma na to info nájdené na internete. Preskúmal som strom a našiel v ňom dierky. Je to nejaký kůrovec. S najväčšou... celý příspěvek >
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017
Ja si tiež myslým že by to mŕtvica nemala byť, lebo ako píšete: "ale mrtvice meruňky vypadala u nás úplně jinak, začnou odumírat větve a to šmahem." i ja si myslým, že mŕtvica uderí s rýchlosťou blesku a usychanie je otázka pár dní. Toto sa ťahá od... celý příspěvek >
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017 Obsahuje fotku
A posledné foto - marhuľa o 4,5m vedľa:
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017 Obsahuje fotku
Neviem ako vložiť viac fotiek naraz, preto musím dať čo foto, to príspevok. Ak niekto poradí ako vložiť viac obrázkov do jedného príspevku naraz, uvítam to. Takže ďalšie foto:
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017 Obsahuje fotku
Ďalšia fotka
Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?, 24.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý deň. Rád by som dostal odpoveď na moju otázku z názvu tohto príspevku: "Dostala moja marhuľa apoplexiu - mŕtvicu?" Na jar krásne zakvitla, i keď mráz drtivú väčšinu kvetov spálil, držala sa statočne a uchránila malú časť plodov. I... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 30.8.2014
Zdravím všetkých diskutujúcich a prispievajúcich. Rád by som do diskusie prispel i ja. Mám mladučký stromček JOJO, ktorý prvý krát zarodil. Na svoj vek, asi 3 roky, a vzrast cca 1,7 m má slušnú násadu plodov. Sú ale nechutné - kyselé. Asi ešte... celý příspěvek >
Praskání plodů, 23.7.2014
Táto téma ma veľmi zaujíma, lebo i ja mám broskyne. Mám 3 stromky, každý iná odroda. Redhaven, Inka a Flamingo. RH je úplne v pohode, krásne, veľké, veľmi chutné, sladké a šťavnaté plody. Tento rok mi dozrievala v polovičke júla (července). Ale... celý příspěvek >
Také se nechal někdo napálit?, 21.5.2013
Poprvé jsem koupila žlutou cuketu-docela se na ni těším.Dnes jsem zjistila, že je tam náhradní odrůda nehybrid, doufám,že mi taky vyrostou okrasné kačenky-viz. příspěvek výš.
Sadba celeru, 16.2.2010
moc děkuju
Sadba celeru, 16.2.2010
dobrý den, jsem moc ráda že jsem našla tuto diskusi.Též jsem se pustila do sadby celeru ze semínek, které vyklíčily celkem brzo, ale nastal problém, rostlinky jsou příliš tenké a postupně hynou.Mají asi 3cm, dva lístečky na konci a vždycky v půlce... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika