Příspěvky uživatele - 38.217

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Novamac, 27.8.2017 Obsahuje fotku
Panenská úroda Novamacu v podobě dvou menších jablek mi udělala radost. Chuť je vynikající, velká sladkost je doplněna příjemnou kyselinkou a tóny tropického ovoce. Plod je zploštelý, krytý skoro celý nádhernou karmínovou červení s ojíněním. Slupka... celý příspěvek >
Fantazie, 25.8.2017
Stejně jako Freedom letos poprvé zaplodila hned vedle rostoucí stejně stará o něco skorejší Fantasia. Taky byl obaleč rychlejší, ochutnal jsem tedy o něco dříve než v ideální zralosti. Slupka jemná, hezky zbarvená do červena (odstín popsat nedovedu),... celý příspěvek >
Freedom, 25.8.2017
Letos mi Freedom nabídla k ochutnání první jablko. Bohužel dříve než já ochutnal obaleč, takže jsem ho sklidil o několik týdnů dřív. Slupka celkem tuhá, dužnina do zelena po chvíli hnědnoucí, chuť při takto brzké sklizni sladší s výraznou... celý příspěvek >
Refraktometer - poradte vhodny, 23.8.2017
Čerstvá zkušenost - merunkový kvas po čtyřech týdnech, refraktometr 8Brix, moštoměr 2 při teplotě 20stupňů.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika