Příspěvky uživatele - 245.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ošetření žacího ústrojí proti korozi, 5.5.2021
Žádná barva nevydrží, ani jiná běžná povrchová úprava. Já po každém použití sekačku překlopím na madlo a spodek vystříkám tlakovou myčkou, nechám oschnout a nic nerezne. Takto to dělám od r. 1994, kdy jsem porvé zakoupil tlakovou myčku a nikdy jsem... celý příspěvek >
Udírny Thermowind, 26.7.2018
Zdravím, máte někdo zkušenost s elektrickými udírnami Thermowind? Chtěl bych něco jednoduchého na zahradu. Petr
Scheppach 1010 vs. Vari 10 t Super Force, 5.6.2018
Omlouvám se, beru zpět. Můj Scheppach má jenom 12 tun, mám ho již několik let a zaměnil jsem jeho nákupní cenu (18 tis.) za výkon. Pepa.
Křovinořez na 200m2, 21.9.2017
Kupte si za 3 tis. křovinořez od Vari, ten Vám bude stačit a servis je zajištěn. Na 200 m neřeště spotřebu, vibrace, ergonomii ani zplodiny. Sám mám 4 i 2 takt takt Dolmar i čínu podobnou tomu levnějšímu Vari stroji, takže vím, co doporučuji.... celý příspěvek >
Benzinová sekačka neseká dobře, 4.9.2017
Vy asi nemáte sekačku, že tak píšete.
Benzinová sekačka neseká dobře, 4.9.2017
Jak napsal kolega předemnou - nemáte nůž otočený? Stalo se mi to také.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 23.8.2017
Tvrdit, že XP200 není kopií Hony, může tvrdit jen technický analfabet. Ale vadí to něčemu? Každý se snaží snižovat nebo zachovat cenu výrobků, stejně tak Vari. Co by jste chtěli od motoru, který se nabízí jako servisní náhradní díl za 150Euro?... celý příspěvek >
Jaký řetěz?, 5.5.2017
Mám Dolmar PS500 s řeznou sadou 3/8-1,5 a poněvadž mi řetězy dožívají, přemýšlím o přezbrojení řezné sady na 325-1,5, ale nevím, jestli udělám dobře, proto se obracím na Vás, zkušenější. Řežu především naštípaná metrová polena a to 3 roky vyschlá,... celý příspěvek >
Škůdce na keři vrby, 11.10.2016 Obsahuje fotku
Ahoj, prosím poraďte, jaký škůdce mi ožírá lístky vrbiček?
Elektrická rotační sekačka, 2.8.2016
Vibrace - vyměnit ložiska, pokud jsou příčinnou, ale většinou bývá nevyvážený nůž. S výběrem Vám neporadím, poněvadž na tak velkou plochu s el.sekačkou bych si netroufl.
Habr a jabloně, 9.6.2016
Děkuji za odpověď.
Habr a jabloně, 9.6.2016
Habrový plot cca 1,5-2 m vysoký a jabloně polokmeny, takže vysoké... jsem laik, nevím jaké kořeny mají habry a jaké jabloně. Jestli zakořeňují spíše do hloubky nebo se rozpínají jako kořeny smrku.
Habr a jabloně, 9.6.2016
Dobrý den, chci živý plot z habrů podél asfaltové cesty. Zhruba 3 metry od cesty mám před 2 lety zasazené jabloně. Má otázka zní: jaké má habr kořeny, nebude utlačovat mé jabloně a brát jim živiny? A nebudou mít kořeny habru vliv na cestu? A... celý příspěvek >
Prosím ještě o určení těchto rostlinek, 17.5.2016
... pcháč těchto bizardních rozměrů?
Určení květiny, 3.11.2015
Někde jsem četla, že v období, kdy se ukazuje květní stvol, je třeba zvýšit zálivku, aby mohl povyrůst nad okolní listy. Vyzkoušejte, snad to pomůže. Já to nezkoušela, klívii jsem zapomněla uklidit před prvním mrazíkem a ona to nepřežila.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika