Příspěvky uživatele - 214.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seřízení Oleo mac 942, 27.8.2017
Nenašel jsem zde téma k pile Oleo mac 962,tak se optám zde.Zajímaly by mě tři věci. Zda má tento model zaslepovací plomby, zda je základní nastavení L a H 1+1/8 a zda je stejný postup seřízení, jak ho zde popsal výše uživatel Š. Díky
Husgvarna 359 nemaze, 23.8.2017
Ok. Zkusím ten hydraulický (nepoužitý).Budu ho mít téměř zadarmo, tak by to pro mě bylo super. Díky
Seřízení Oleo mac 942, 23.8.2017
přidám se k tomuto tématu jelikož mám též Oleo mac 942. Vaše návody jsem pochopil v celku dobře.Chápu která tryska co ovládá i v jakém pořadí je štelovat.Jen mi není jasná jedna podstatná věc.Co znamená, že seřizovat se začíná v poloze trysek 1... celý příspěvek >
Husgvarna 359 nemaze, 23.8.2017
Ekologický nepoužívám, ale v nedávné minulosti jsem tam lil neznámý olej od kamaráda, kterým mazal pásy na pásové pile.Možná v tom byl ten problém.Ještě bych měl dotaz.Mám možnost získat levně hydraulický olej a možná i převodový.Co na to říkáte?Je... celý příspěvek >
Husgvarna 359 nemaze, 23.8.2017
Tak jsem se dnes odhodal se do toho pustit s vírou že neudělám víc škody než užitku.Závada byla v tom, že bylo čerpadlo úplně zalehlé (nešlo s ním vůbec otočit) a tím bylo uplně zničeno plastové kolečko, které čerpadlo pohání.Po rozebrání jsem... celý příspěvek >
Husgvarna 359 nemaze, 22.8.2017
Děkuji za reakci.Chtěl jsem si hlavně ověřit zda je nutno jít touto cestou nebo je ještě nějaká jiná možnost.Spojku jsem nikdy nedemontoval, ale chtěl bych se co nejvíce naučit a postupně si opravit co nejvíce věcí sám.Nedávno jsem také poprvé... celý příspěvek >
Husgvarna 359 nemaze, 21.8.2017
Dobrý den, u motorove pily Husgvarna 359 nejde mazani retezu. Ani po demontáži lišty žádný olej nevytéká.Prosím o radu jak tuto závadu odstranit.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika