Příspěvky uživatele - 199.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bobkový list, 15.9.2017
vavřín/bobkový list opravdu krásně voní. pokud to nevoní, je to bobkovišeň. je jedovatá ale z jednoho listu v jídle se neotrávíte, znám lidi co si to v nevědomosti trhali několik let do jídla a nic jim nebylo. Jen nechápu, proč do jídla házeli něco... celý příspěvek >
Co pěstovat společně s rajčaty v květináči, 20.8.2017
Mám rajčata Vilma pěstovaná ve starém okapu nastřídačku s velkolistou bazalkou, je obří a hnojení jí prospívá (vzhledově je to ten druh co se prodává v supermarketech) Pod tyčkovými rajčaty ve kbelících mám jiný druh bazalky - salátovou a tu příště... celý příspěvek >
Pestovanie jahod v prepravke, 20.4.2017
pán přímo v příspěvku zmiňuje názvy odrůd, má tam Albiony (stáleplodící) ty jsou velmi běžné/oblíbené v USA/kanadě. Je třeba zmínit, že většinou pěstitelé v zámoří vždy kupují nové sazenice na jaře, sadbu velmi hnojí pro vysokou úrodu a na podzim... celý příspěvek >
Jahodníky do truhlíků na terasu, 19.4.2017 Obsahuje fotku
1.10.2016
Jahodníky do truhlíků na terasu, 19.4.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji v truhlících stáleplodící už 15 let, nejlepší odrůda se asi pozná až poté co to vyzkoušíte ve Vašich podmínkách, mě se např. velmi líbí odrůda Albion. Neuděláte chybu s žádnými stáleplodícími jahodami, které jsou nepřevislé,... celý příspěvek >
Rajčata ve stavebních vědrech, 9.4.2017
dobrý den, už 10 let pěstuju rajčata ve starých kbelících, nepoužívám ale stavební a to úplně jednoduše kvůli jejich černé barvě, protože je mám venku u domu pod střechou, skoro 90% závislé na zálivce - přišlo mi že dochází k přehřívání kořenů a... celý příspěvek >
Ačokča, 9.4.2017
můžete přímo do země koncem dubna, nebo předpěstovat od poloviny března v závislosti na místě (až metrová liana) výhodou předpěstování je že předpěstovaná sazenice začne dříve plodit nevýhodou náchylnost k polámání při přesazení a slabší a... celý příspěvek >
Chilli papricky (koupeno Lidl), 31.7.2016
lidl pry prodava vetsinou odrudu acapulco purple.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika