Příspěvky uživatele - 240.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 29.10.2017
Děkuji za reakci. A mohl byste mi prosím napsat kde hledat ty rozdíly mezi odkopkem myrobalánu a švestky? Mám jich nachystaných ještě 8 a byla by škoda práce to sadit... Děkuji Tomáš.
Myrobalán versus špendlík a mirabelka, 29.10.2017
Dobrý den, v minulosti jsem úspěšně sadil nové švestky z odkopků od těch starých. Dnes, po nástupu techniky na sečení, máme vše dlouhodobě dobře udržované a tak žádné odkopky nemám. Proto jsem je vykopal u kamaráda ve starém neudržovaném sadě.... celý příspěvek >
Materiál (typ dřeva) na nezastřešenou dřevěnou terasu, 20.8.2017
Dobrý den, máme již tři roky terasu venkovní nezastřešenou z borovice. letos začala masivně vytékat pryskyřice a tím je terasa nepoužitelná. chceme vyměnit dřevo. Máme k dispozici jedlové dřevo. Nevíte někdo jestli je to srovnatelné... celý příspěvek >
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 22.9.2011
Děkuji za všechny reakce. Ještě by mne zajímalo srovnání spolehlivosti (pokud to lze). To beznářaďové upínání řídítek se mi zdá jako výhoda. U mého starého Stihlu ho mám a často ho využívám.
Dolmar MS 4510 nebo Solo 154?, 21.9.2011
Dobrý den, rozhoduji se mezi Dolmar MS 4510 a Solo 154. Rád bych věděl, Vaše názory na uvedené modely a Vaše zkušenosti. Děkuji.
Švestka stará 5 let opět nepokvete, 14.7.2011
Dobrý den, zajímalo by mne, jak hluboko, v jaké výšce provést zářez a taky jestli pilkou, nebo nožem a v které roční době.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.11.2010
Kdyby se vytvářel podtlak, tak by přestávala jet během provozu. Nechce nastartovat po vypnutí.
Sachs dolmar 119 - porucha, 1.11.2010
Dobrý den, přicházím s prosbou o Vaše rady a názory. Kolega z práce vlastní Sachs Dolmar 119 a tato pila má následující problém a to již několik let (co on pamatuje..) Pila jde normálně nastartovat a funguje normálně. Když ji vypne, tak nejde hned... celý příspěvek >
Práce s křovinořezem, 28.8.2010
Taky seču pod stálým plynem, ale ne vždy pod plným (podle podmínek). Ještě jsem někde četl kromě toho co uvedl J.S., že když se přidává plyn jen při záběru a při pohybu zpět se ubírá, tak se motor nestíhá chladit. Ten čas běhu bez zátěže mu tak prý... celý příspěvek >
Bubnová sekačka, 4.8.2010
Do Dakru tekton dávají Hondu i BS a od každého silnější i slabší variantu. Já jsem ho koupil s Hondou.
Honda, nebo BS? Poradíte?, 25.7.2010
Děkuji všem za reakce. Už ji máme doma - s Hondou. 
Honda nebo BS?, 22.7.2010
Dobrý den. Mám v úmyslu pořídit mulčovač DAKR Tecton, u kterého jsou nabízeny dva motory se stejným výkonem 6,5 Hp i obsahem 190ccm, jeden je zn. Honda, druhý BS. Nevím pro který se rozhodnout. Jaký je Váš názor? Děkuji za reakce. Tomáš.
Odvětrání slivovice, 15.10.2009
Prosím o Vaše rady  - jak dlouho a za jakých podmínek nechat odvětrat čerstvě vypálenou slivovici. Děkuji Tomáš.
Destilační přístroj, 15.10.2009
Dobrý den, prosím o radu jak dlouho by se měla slivovice nechat odvětrávat. Děkuji Tomáš.
Poměr oleje do benzínu, 12.9.2009
J.S-> Moc Vám děkuji za vyčerpávající odpověď.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika