Příspěvky uživatele - 234.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka Topfive, 20.4.2021
Ako ste spokojný s plodnosťou u Topfive?
Beni Shogun, 15.10.2019
94.198: V okolí Nitry máte ideálne podmienky pre pestovanie jabloní. Čo sa týka Fuji, tak nemám jeho klony Beni Shogun ani Zhen Aztec, mám klasické, pôvodné Fuji. Oberám ho väčšinou koncom septembra, alebo v prvej polovici októbra. Granny Smith je... celý příspěvek >
Nepěkné patvary plodů broskve, 7.7.2019
Nejedná sa o hubové ochorenie ani o nedostatok živín. Deformácia je dôsledkom poškodenia plodov chrobákom nosánikom (česky zobonoska), ku ktorému došlo ešte pred pár týždňami. Ochrana pred týmto škondom je problematická. IH
Moruše, 8.6.2019
Sezóna moruší sa (u nás) práve začala. IH
Asimina Triloba, 11.3.2019
TomNR: Určite ju už odbaľte. Ako píše Petr z H. - na zimu ju netreba chrániť, je mrazuodolná. Moje Asiminy už nasadili typické hnedočierne kvetné puky. Asimina najprv kvitne (veľmi pekné fialové kvety v tvare obráteného tulipánu alebo zvončeka),... celý příspěvek >
Zmlazení Charneuxské hrušně, 16.2.2019
Môj názor: Pri pohľade na tú fotku by som túto majestátnu hrušku-dámu nechal na pokoji. Vzhľadom na výšku kmeňa a charaker rastu konárov by prestavba s radikálnym znížením koruny asi nepriniesla výrazný efekt a bola by veľmi prácna. Do takýchto... celý příspěvek >
Rez jadrovin 2019, 21.1.2019 Obsahuje fotku
Ing.Fidla: Ondřeji, ďakujem za kompliment, aj keď nie som si istý že zaslúžený... Pôvodne som sa nechcel k príspevku lajciho vyjadrovať, aj v duchu porekadla "Nesúď niekoho ak si neprešiel v jeho topánkach x kilometrov". K lajciho rezu iste možno... celý příspěvek >
Katinka, Hanita, nebo úplně jiná švestka?, 9.7.2018
Pán Hlavatý, slivka Katinka vám dozrieva súčasne s Velkopavlovickou marhulou? Ako je to so šarkou u vašej Katinky? Má nejaké príznaky?     
Favorita Morettini 3, 9.7.2018
a některé pecky jsou prasklé. Zdravím Vás Jirko 1968, tie pecky sú prasklé preto lebo tento rok Favoriita Morettini3 dozrela skôr ako v iných rokoch a pecka sa nestačila dobre vyvinúť podobne ako je to u odrôd dozrievajúcich pred Favoritou... celý příspěvek >
Jarní střih broskvoni, 15.3.2018 Obsahuje fotku
Zdravim, nejake tipy co robit dalej s tym stromcekom broskyne, minuly rok v aprili vysadeny a vyhonky zrezane na 2 púčiky, no vôbec sa nerozvinuli, sú tam len kvetné púčiky neviem či boli príčinou slabšie korene alebo niečo iné. Čakať že vyrašì... celý příspěvek >
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 8.3.2018
Vladan: Ale áno, prebierku robím, a dôkladnú (ako dôkaz viď fotky - také fúriky naplnené prebratými plodíkmi boli tuším 3). Z niektorých stromov ide dolu aj 50% plodov. Tie fotky sú už po prebierke. Zdravý strom takú násadu zvládne bez problémov. Čo... celý příspěvek >
Jak orezat tyto slivky, 8.3.2018
M.Vesely: Viď foto. IH
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 7.3.2018
Čo sa týka rodivosti na vzpriamene (kolmo nahor) rastúcich konároch, nie je to problém najmä pre niektoré novšie odrody. Tie výborne obrastajú rodivým drevom a následne bohato rodia aj na takýchto "kolmiciach". Na fotkách sú postupne odrody Karneval... celý příspěvek >
Slivoně 2017, 19.8.2017
Foto 1 x foto 2. Komentár je zbytočný. IH
Zvláštní barva listů - co schází?, 1.5.2017
Podľa mňa je to v poriadku, chloróza vyzerá inak. Sú odrody ktoré majú geneticky dané svetlejšie listy, z jabloní ma napadá napr. Šampion. Z hrušiek Nojabrskaja - tá má mladé listy niekedy až žlté, ale neskôr stmavnú. V tomto prípade by som nerobil... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika