Příspěvky uživatele - 41.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 18.8.2017
15x30=450x3=1350-100=1250:100=12,5m.No to by mě mohlo...
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 18.8.2017
On se těžko staví kterýkoliv dlouhý žebřík 😉,můj má těch 27kg, ale výsuv na cca 11špruslat je 8m?Natož na 15 😇,je to páka, ale jde vysunout dle libosti.V Light verzi má o 10kg míň,zpravidla červený plasty, ale kdo by na to vlezl do té... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 17.8.2017
Bazar lze koupit ve vynikající kvalitě, ale musí se dát kvalitní filtr značek 😉.Jako sekačku na prasecký pozemky jsem koupil stigu se šasi v hliníku, hliníková kola, motor b&s 190ccm za 6tis.,vyloženě dobrá koupě, dal jsem jen novou kudlu,... celý příspěvek >
Zkalená voda v bazénu, 17.8.2017
Předpokládám, že po několikahodinovèm filtrování to je ve středu bazénu.Dělkám to tak, že odsávací kartáč dám nad to a pomalu pokládám při zapnuté filtraci, tím to odsaju do filtrace.Kdyby to bylo cokoliv pevného (omítka apod),tak se to odsaje... celý příspěvek >
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 17.8.2017
Taky by jsem dnes volil tento model, ale s kratší lištou by mě stačila.Dobrá volba.
Starou Teru Vari nebo nový Hecht?, 17.8.2017
Ikdyž objektivně hecht by natom měl být lépe než mountfield, ale srovnání s Vari neustojí.Např. orební systém Vari má až 250kg, kde to vezme hecht, nevím,základ má 80kg.Vari má třírychlostní převodovku v litině, kde nejmenší rychlost jsou 3km,... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 16.8.2017
A kde je Váš tip na sekačku?Vyloženě velká zadní kola by jsem už nechtěl ani náhodou, ale byl to účinný komerční tah, max. trochu zvětšená, ale nejlepší a nejpřínosnější je, když jsou větší všechna kola.Zkušenost tety s hechtem je, že si po dvou... celý příspěvek >
Starou Teru Vari nebo nový Hecht?, 16.8.2017
Osobně by se mi líbil repas přímo od výrobce, občas to mívají a je to za 1/2 ceny.Hecht je zajíc v pytli, to nejde srovnávat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika