Příspěvky uživatele - 51.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Merunkovice - Marhulovica, 17.8.2017
Takže je to vypálené. inak na ochranu pred krisom sa mi osvedčilo použitie sírneho knotu.  z 270 l kvasu som získal 20,6l 52 percentného destilátu. asi 7,6 l výnosnosť.  do kvasu som pridaval i 2 kg cukru, v pálenici mi... celý příspěvek >
Identifikacia odrody, 4.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravim,  zhodou okolnosti sa mi postastilo, ze mi jedna mila pani pozicala vinohrad.podla jej vyjadrenia su tam burgund, veltlin a este tretia odroda, ktoru dostal jej manzel od suseda zhruba pred 20 mozno i viac rokmi. obaja uz popijaju... celý příspěvek >
Merunkovice - Marhulovica, 26.7.2017
Čítam na tomto fóre už asi tri roky, vždy v čase sezóny. rubriku palenie som prelistoval asi aj vsetkych 10 stran a co ma zaujimalo si precital, ale vždy existuje viac pohľadov na vec, občas nejaké nové nápady a tak. Cukornatosť som meral... celý příspěvek >
Merunkovice - Marhulovica, 25.7.2017
Zdravím Páleničiari,  dnes som kontroloval svoje 3 súdky marhuľového kvasu a na ich povrchu som si vsimol biele bodky. Asi sa jedná o KŘÍS (vlastne ani nepoznam slovenský názov) ovocie bolo zberané a dopĺňané postupne. asi pred 5-timi dňami... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika