Příspěvky uživatele - 30.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 20.1.2018
Ahoj, mam stejny problem s HQ 440. Rok stara. Myslite ze to muze byt jen opravdu jen svickou?
Muchovnik, 22.8.2017
No ja od teto varianty pomalu ustupuju, protoze opravdu nevim jak by to vypadalo a jakou by to melo urodu. Jak s tim skoro nikdo nema zkusenosti, tak je to tezky. Jeste se pojedu podivat na Ekofarmu Bormato a pak uvidim.
Ovocné stromky nerostou, 16.8.2017
tak dekuju moc za rady, asi to teda udelam jak rikate, pockam si na tu zeminu promisim s tou moji a co nejdriv naseju tu pelusku s hrachem a pockam do jara.
Ovocné stromky nerostou, 15.8.2017
Dekuju vsem moc za reakce, az mi prijde lepsi zemina, tak se ji budu snazit promisit s tim co dole mam. Opravdu jsem chtela spis ty zakrsky a s tou jejich nachylnosti se proste jen bojim. A mam jeste jednu otazku, nemela bych teda aspon na tom misto... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 13.8.2017
Pane Vyslouzil, to ja bych prave chtela moc  Cely zivot jsem si prala zahradku, spis tu uzitkovou a ted kdyz ji skoro mam, tak ji chci vylepsit aspon ty pudni podminky. Mohla bych se zeptat co byste delal na mem mist Vy, za predpokladu ze... celý příspěvek >
Ovocné stromky nerostou, 13.8.2017
Dobry den, takze kdyz chci na pristi rok na podzim zasazet par ovocnych stromku, mam jilovitou hlinu s 30 cm vrstvy cernozeme, uz ted bych mela delat neco se zeminou? Ja myslela ze udelam 1x1x1 diry a dam do toho kompost a lepsi zeminu a ze to bude... celý příspěvek >
Muchovnik, 25.7.2017
asi mate pravdu   tak jsem to videla jako pekny napad, ale o tu urodu bych se vlastne pripravila tim zastrihavanim a o tom odstrihavani tech starsich vyhonku jsem vlastne ani nevedela. A kdybych teda chtela dat jen tri rostlinky vedle sebe... celý příspěvek >
Muchovnik, 23.7.2017
Dobry den vsem znulcum z oboru,,muchovnik,, :-) co rikate na plot z muchovniku? mam teda jen 10 m, ale chtela jsem tam zasazet jen muchovnik jako zivy a zaroven jedly plot. Na strankach uvadeji, ze se rostlinky sazi 20 cm od sebe, neprijde vam to... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 21.7.2017
Dobry den Pani Jano, dekuji za reakci.Kdyz uz zivy plot, tak proc by nemohl bych hezky a zaroven s chutnymi plody... Moc rada bych ho prave vyuzila na ten plot, ale zaprve, jak zminujete, tak tech 20 cm me teda prijde moc blizko, zadruhe, nemam moc... celý příspěvek >
Muchovník lamarckii bez bližšiho určení odrůdy, 21.7.2017
Dobry den Pani Lenko, asi uz budete mit muchovniky v plne sile :-) jak vam chutna ta odruda prince william, uz vam urcite rodi :-)  spis asi pisu uz trochu pozde, prece je to diskuze par let stara :-) i tak dekuji za pripadnou... celý příspěvek >
Muchovník Lamarckův, 21.7.2017
Dobry den Pane Miro, mohla bych se Vas zeptat jestli zjistil nejake blizsi informace jak na ten zivy plot? Ja se na nej teda chystam az pristi rok, ale taky vubec nevim jestli je to dobry napad nebo ne. Koukala jsem na ty stejne stranky jako... celý příspěvek >
Střih při výsadbě švestek, 26.12.2015
Dobrý den, chtěla bych poradit, budu vděčná.Máme švestky Durancie které maí velice ostré trny.Maí se tyto trny stříhat z kmene a větví? Děkuji za radu 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika