Příspěvky uživatele - 67.13

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radosť, 14.8.2017
Tom Tom, pekné , odkiaľ Ste? asi niekde z juhu?...takže skleník mi to asi aj tak o nejaký ten týždeň prirýchlil, aj keď ho mám stále otvorený...
Radosť, 13.8.2017
Dík pán Petr, skleník mám vyťažený na maximum - rajčiaky, papriky, rúžičkový kel, šalát, petržel, mrkva, medvedí cesnak, réva, broskyňa a pokúšam sa aj naštepiť do tohto stromčeka marhuľu a nektarinku. Na jar naštepená Goldrich sa ujala (je vidieť na... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2017, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Zdravím, vedel by prosím niekto povedať, čím sú spôsobené škvrny na jeseň vysadenej réve Bianca? Na 3. obrázku na nových listoch mi to pripadá aj na vlnovníka zakúpeného s rastlinou v obchode.
Radosť, 12.8.2017 Obsahuje fotku
Včera mi urobila Radosť táto vynikajúca odroda, koštoval som priamo na stromčeku dozretý jediný plod, ktorý si broskyňa ponechala (pred tou záplavou mala 6 plôdikov). Potom mala chlorózu, aj listy opadávali ako v jeseni, zrezal som nepotrebné... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika