Příspěvky uživatele - 38.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Roubování staré meruňky, 12.8.2017
Dobrý den, máme na zahradě meruňku, která je dle sdělení stará asi 60-70 let. Vysoký strom 7 metrů. Rodí ke konci července. Odrůdu samozřejmě nevíme. Plody jsou pěkné, oranžové, chutné. Pokud meruňka přežije další zimu, v což doufám a věřím tomu,... celý příspěvek >
Mangold, 30.9.2015
Za mě má mangold obrovské plus, pač vydržel letošní subtropické léto téměř bez zálivky a vlastně jsem ho měl před pár lety pod textilií i přes celou zimu, parádně obráží. Samotný mě moc nebere, nejsem králík, ale přítelka ho rozmixuje do polévek, kde... celý příspěvek >
Filtrace Tripond x Tripond eco, 23.2.2014
Zkoušel jsem hledat "tekutou izolaci na 7 za 55Kč/kg". Izolací je fůra, nápovědě ale žádná neodpovídá. Jsou ale jiné. Problém ale bude v tom, že tyto izolace jsou převážně určeny pod obklad,... Těžko budeš hledat něco, čím stěny jen natřeš.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika