Příspěvky uživatele - 8.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna kondenzátoru el. sekačka Mountfield EL 4300 HP / TD 430 S, 21.8.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, rád bych se zeptal na pomoc s výměnou kondenzátoru u sekačky Mountfield EL 4300 HP / TD 430 S. Sekačka se se s původním kondenzátorem rozbíhá velmi pomalu. Nový kondenzátor stejných parametrů mám koupený, ale původní nejde... celý příspěvek >
Muďoul, 11.8.2017
Stačí si ho dát do vyhledávače na internetu, takhle jsem ho sehnala já. Myslím, že jsem ho nakonec koupila v zahradnictví Kruh a poslali mi ho normálně na dobírku. Stromek dorazil v pořádku, i když jsem měla strach, co s ním cesta udělá.
Muďoul, 11.8.2017
Dobrý den, muďoul mám třetím rokem (odrůda Prima), letos měl poprvé 3 květy, které samy odpadly. Nevíte, kde je chyba? Snad v nedostatečném opylení? Děkuji za odpověď.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika