Příspěvky uživatele - 62.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Šamotové cihly jako izolace do udírny s topnou spirálou, 4.4.2021
Dobrý den, budu stavět elektrickou udírnu. Udící "bouda" bude dřevo-smrk. Dole bude topná spirála 2000W (na nožkáh ze závitových tyčí). Má otázka se týká izolace pod spirálu a na boky, tedy na dno + do výšky cca 25cm odspod. Mohu na... celý příspěvek >
Šamotové cihly jako izolace do elektrické udírny, 4.4.2021
Dobrý den, budu stavět elektrickou udírnu. Udící "bouda" bude dřevo-smrk. Dole bude topná spirála 2000W (na nožkáh ze závitových tyčí). Má otázka se týká izolace pod spirálu a na boky, tedy na dno + do výšky cca 25cm odspod. Mohu na... celý příspěvek >
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 10.8.2017
Ktrerý "tento" žebřík? Alve- žlutý?-zelený? Mounfield?
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 8.8.2017
Dobrý den, potřebuji pořídit hliníkový žebřík a zvažuji buď ALVE 3x12 (maximální výška cca 7,95m- pro mé potřeby nakloněný je taktak v limitní výšce, spíše kratší, ve firemní prodejně mohu mít za 3700,-Kč), je to osvědčená kvalitka na... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 1.6.2017
Tak nakonec jsem neodolal a koupil ECHO SRM-222ES, je to lehoučký krasavec výkonem pro mé potřeby naprosto dostačující, ve výbavě trojzubec i strunová hlava. Narozdíl od Stihl FS55 kde k posledním modelům už nedávají a nedoporučují ani ten dvojnůž.... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 24.5.2017
Dnes jsem si prošel obchody a zde jsou mé zkušenosti, Stihl FS55 Pěkné zpracování, a celkově asi u té Stihl mám nejméně "proti" Před koupí vím snad jen o vetší vibraci, což mi při mém využití až tak nevadí. Slušná cena 5500,- Dolmar do cca... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 23.5.2017
Tak tedy ještě na upřesnění. Do teď jsem měl AL-KO BC 4125 (0.85kW) při 7,8 kg!!!, na to, jak je velký a těžký má relativně malý výkon a s rezervou je dostačující. Ale po konstrukční stránce je to naprosto příšerný a velký šunt. Dnes prakticky... celý příspěvek >
Pomozte s výběrem Křovinořez Dolmar MS-24 U nebo Stihl FS 55, 23.5.2017
Prosím o doporučení, odešel mi křovinořez alko se kterým jsem nebyl vůbec spokojený. Mám menší zahradu kde je třeba dosekávat kraje, pod plotem atd. Použití hlavně struna, vyjímečně trojzubec či alternativa k němu. Ve výběru mám zatím Dolmar... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika