Příspěvky uživatele - 68.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje vs. roundup, 2.5.2016
Mladým stromkům stačí někdy jen páry herbicidu z0,5m a je vymalováno.Toť moje zkušenost.
Roub, 24.4.2016
Popíšu to lépe, podnož byla loni slabá tak jsem ji seřízl, na letorost který vyrostl jsem letos narouboval, vyslepil očka až na jedno pod roubem.To jsem ponechal jako tažné pro roub.To má už malé listy, o něco větší než na roubu.No teď jde o to jak... celý příspěvek >
Roub, 24.4.2016
Jde o třešeň,podnož semenáč, stáří dva roky, roubováno na jednoletý výhon, kopulací,únor 2016.
Roub, 24.4.2016
Kdy odstřihnout letorost na podnoži pod ujatým roubem?
Roub, 21.4.2016
To je očko do dvouletého dřeva-provedeno v únoru či březnu?
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 19.4.2016
Ty díry nevrtatat do dna ale z boku asi 2Cm od dna.
Pěstování rajčat v nádobách na maltu?, 15.4.2016
A hlavně dát na slunce oni vyčichnou.
V ktere fazi predpestovani sesazovat papriky do dvojice, 5.4.2016
Pokud se dává paprika ven na pole či záhon tak vždy ve dvojici ve skleníku je to jedno-od maďarských pěstitelů.Proč to nějak nezdůvodnily.
Pykirovaní do bedniček misto do kelimku, 16.3.2016
Třetím rokem dávám papriky volně do truhlíků a májí daleko lepší kořenový system než z kelímků.A když kelímky tak musí být černé, nejhorší byly kelímky od jogurtů.U rajčat je to jedno.
Poznej ptáka 2, 12.3.2016
Já jsem skutečně nikdy neviděl hejno pěnkav na zahradě.Když se objeví hejno dlasků tak nestačíte sypat slunečnici.
Poznej ptáka 2, 12.3.2016
To budou dlaskové, podle zobáků: Pěnkavy nelítaj v hejnech.
Vyrovnanie HDPE hadice, 17.2.2016
Strčit ji do lešenové trubky a dát na sluníčko.Za současného počasí pouze ukládat do výkopu ale stejně musí být alespoň 10°C.
Jak ochránit skleník před slimáky, 14.2.2016
Pokud je okolí skleníku posekaný, a nemáte v sousedství neudržovaný pozemek tak tam nemůžou být slimáci.Musíte jim zničit jejich úkryty a systematicky v noci vysbírat.Pokud jsou v blízkosti tuje nebo mulčujete trávou tak se jich nezbavíte.
Motor čerpadla vodárny MINI-3, 8.12.2015
Ve sběrně dostanete 12kč za kilo, nebo zase k čerpadlu.
Kapusta, 11.11.2015
No a u nás svážely zelí koňské potahy, a co?
Další diskuze:  6789  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika