Příspěvky uživatele - 32.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změna klimatu - růst nových rostlin, 5.8.2017
Asi tím že pod mulčem pozemek nevysychal a to se bršlici velmi líbí. Také je divné jak je boj s bršlicí obtížnější s přibývajícím věkem sekáče. Ovšem jako masáž na páteř je sečení vynikají posilovna. Plotýnky se nezanesou vápnem atp. Vracím se z... celý příspěvek >
Urychlení zrání rajčat, 5.8.2017
Rajčata nechtějí dozrát: Chyťte stonek rostliny u kořene a lehce ji nadzvedněte. Přeruší se tak jemné kořínky rajčete a to začne okamžitě stimulovat dozrávání úrody. Odněkud z internetu. Děláte to tak?
Změna klimatu - růst nových rostlin, 5.8.2017
Doplňuji že pozemek je dosti podmáčený a gumáky vytáhnout z bahna je někdy problém. Teď nevím jestli pozemek odvodnit nebo nechat jako zásobárnu vody pro období sucha a ať si tam roste co chce. Poséct se to nedá. Jde při tom o život.
Změna klimatu - růst nových rostlin, 5.8.2017
Dobrý den. Pozorujete někdo že na pozemku vám začínají růst nové rostliny nebo některým se daří lépe? Některá semena leží v zemi 10 let a za vhodných podmínek vyklíčí a rostou. Že něco hyne suchem se snázeji pozná než to co se po letech... celý příspěvek >
Moštovací sada (drtič a lis jablek) k zapujčení, 1.9.2015 Obsahuje fotku
Děkuji moc za užitečné rady :) Netušila jsem, že takhle to je s lisy. Asi se teda rozhoupu a nějaký si koupím. Jen ještě jedna otázečka. Právě jsem si pročítala knížku o zpracování ovoce, kde je všechno od sušení, přes nakládání, kompoty,... celý příspěvek >
Moštovací sada (drtič a lis jablek) k zapujčení, 29.8.2015
Dobrý den, nenašla by se dobrá duše z Valašska, která by mi za rozumný peníz propujčila drtičku a lis na jablka? Třeba jen na pár dní. Ráda bych si to vyzkoušela, dřiv než do toho investuji větší peníze. Jsem z Horní Bečvy, ale Rožnov či... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika