Příspěvky uživatele - 38.228

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hliníkový žebřík z Mounfieldu?, 8.8.2017
Bez ohledu na značku se to má zpravidla tak: dělají se z válcovaného nebo taženého hliníku, na pohled je to vidět tak, že ten slabší s menší tuhostí je lesklý, má slabší stěny (boky jdou "zmáčknout") a na větší výšky ho rozhodně nebrat.Matová verze... celý příspěvek >
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 8.8.2017
Asi jako většina jsem začínal s el.pilou, nebyla zase tak levná, asi 5tis.,měla plynule stavitelné mazání řetězu,40cm lištu.Kamarád měl narexku, kde byla nevýhoda, že mu vyhazovala moc oleje, bylo to bez seřizování.Měl jsem motor do boku a nebyl... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 8.8.2017
Ještě k té tříkolce-to samostatné kolečko reaguje na jakoukoliv nerovnost a okamžitě podle ní uhýbá.V obchodě je to paráda na betonu, ale trávník je takový jen zcela vyjímečně a kdyby se mělo jezdit se zablokovaným otáčením, tak to postrádá... celý příspěvek >
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 8.8.2017
Pokud zůstaneme cenově na středu, tak makita UC 3551 A -taky nebude špatná volba a narozdíl od někoho napíšu proč: bytelnost(trochu vyšší váha),stavitelné mazání, silnější řetěz jako u motorovek, slušný výkon navíc s plynulým rozběhem-na palivo... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 7.8.2017
Tak jsem si ten hecht prošel netem a na díly si stěžuje více uživatelů, nejspíše se nepočítá s tím, že by se to opravovalo-díly nejsou taky zrovna rentabilní.Praskající startovací šnůry byla podstatná slabina značky.Na zmiňovanou tříkolku jsem... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 6.8.2017
Drsněji napsáno, ale 👍👍👍
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 6.8.2017
Chytáte se stébla?😁 Váhu jsem napsal okolo 25kg, já to v hlavě nenosím a na zádech už vůbec ne 😂.Nikdo Vám ji nenutí, pro nás to měl být přechodný stroj na 1-2roky, ale předčila očekávání, a po 6ha můžu udělat objektivní hodnocení.Tak... celý příspěvek >
Výběr rotační sekačky kolem 10.000,-, 2.00 m2, 4.8.2017
Sekačka na sečení 1xměsíc je optimálně se 190ccm motorem (záběr min.53cm),taky to tak máme-80% výhoz dozadu,20% sběr, cena nad 16tis.,sekání pomáhá dvojitá nebo výhozová kudla, mulč není zpočátku sezóny moc reálný, záleží na travině.Kuličková ložiska... celý příspěvek >
Krovinorez Oleo-Mac 753 t strasne dymi, 4.8.2017
Poradím Vám všeobecně-předpokládám, že máte kvalitní olej do benzínu pro vysokootáčkové motory od Oregonu, Stihlu apod.,to jsou oleje, které mažou 1:50 s rezervou, důležitější je mít nastavenou správnou bohatost směsi a nepřetěžovat zpočátku stroj i... celý příspěvek >
Stihl problém, 4.8.2017
Typický příklad špatného (žádného) uložení křoviňáku.Směs se má vylít, pokud nebude měsíc používána a dojet karbec dosucha, bez ohledu na značku.Je to jistější a levnější než používání stabilizátoru.To že jsou doporučovány ještě jiné úkony, o tom ani... celý příspěvek >
Traktor na vysokou trávu, 4.8.2017
Tak jsem se zběžně podíval na produkci iseki a už základní model má velikost výhozového tunelu 26x37 cm 😉👍.
Traktor na vysokou trávu, 4.8.2017
Musím ještě souhlasit, že běžná produkce nemá šanci, tam se kapacita tunelu neměnila přes desítku let, jediná Honda pochopila, že to je slabé místo k jinak kvalitnímu sekání je tunel -rozšířila tunel a zvětšila průtok vzduchu přídavnýma ventilátorama... celý příspěvek >
Traktor na vysokou trávu, 3.8.2017
Asi největší tunel jsem viděl u Iseki, a to díky tomu, že nemá na zadní hřídeli poháněcí hydro, ale každé kolo ho má u sebe zvlášť, díky tomu se zvětšil tunel a navíc to jde objednat s vysokozdvihem na vyklápění koše, což je velmi praktické jak na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika