Příspěvky uživatele - 232.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co by to mohlo být?, 29.8.2017
 Není to náhodou hlohyně? Bohuna
Rozhrabaný trávník, 23.8.2017
Vypadá to na divoká prasata. Bohuna
Plíseň bramboru na rajčatech 2017, 2.8.2017
Musím podat špatné avízo hlavně pro Hradečáky. Na Novém HK už mám na rajčatech plíseň.  V neděli navečer padaly kroupy tak jsem na ně koukala, ani je kroupy moc neomlátily. Žádné plísně jsem si nevšimla. A v úterý už byly zasaženy listy, na... celý příspěvek >
A zase ty fleky na listech rajcat, 12.5.2017
Já si myslím, že přežijou. Ale zasaďte je už na stálé místo. Vítr jim neublíží. Se skleníkem nemám zkušenost, připadají mi spálené od sluníčka a asi i to velké vedro. Já je budu zítra sázet už do záhonu. Jestli je budete sázet do skleníku, tak bych... celý příspěvek >
Co to je?, 21.4.2017
Myslím, že to je brslen, je jich vicero, přesný název nevím. Bohuna
Nazov rastliny/stromu, 22.7.2016
Tipnu si na skočec. Bohuna
Záhadná rostlina - identifikace, 30.12.2015
Myslím si, že je to čemeřice latinský název nevím
Jaký škůdce mi ničí broskev?, 8.7.2015
Ty tmavé skvrny na plodech je strupovitost. Postříkejte Horizonem, jen nevím jak dlouhou má OL. Ty skvrny už letos nezmizí, alespoň to nebude tak rychle pokračovat.  Plody byly k jídlu bylo to spíše estetické, ale já to měla v menší míře... celý příspěvek >
Řez meruněk, 5.6.2015
Mě dílčí cíle nezajímají ale snažím se o ty stromy drobek pečovat, né jim ubližovat. Proto jsem měla i ten dotaz. Netoužím mít nůžky pořád v ruce, ale udržovat korunka se drobek musí. Jinak by to byla džungle a ze švestky by byl už dávno topol a to... celý příspěvek >
Řez meruněk, 5.6.2015
Tak se do toho dnes pustím, švestka je obalená tak jsem ji nechtěla ublížit. Ještě jednou mockrát díky. Bohuna
Řez meruněk, 4.6.2015
Vážení odborníci přes ovocné stromy, prosím poraďte. Mohu v těchto vedrech provést udržovací řez meruňky a švestky? Nebo mám radši počkat až pominou ty vysoké teploty? Ještě jsem se k tomu letos nedostala.Řez bych dělala až po 18 hodině, kdy se... celý příspěvek >
Viburnum plicatum \'Watanabe\'- Kalina japonská Watanabe, 2.6.2015
Lído, prosím vás můžete mi napsat co to je za žlutou trávu v levém rohu obrázku? Moc se mi líbí a zda se na jaře stříhá? Mockrát děkuji. Bohuna
Ibisek americky - uz se vam probudil?, 22.5.2015
Už se mi také klube, má asi 5 cm. Mám růžový. Měla jsem ještě nižší tmavěčervený a ten mi vloni už nevyrazil. Dejte mu ještě nějaký čas snad se probere.
Rajčata - choroba či nedostatek výživových prvků?, 21.5.2015
Nezaléval jste ty malé sazeničky městskou chlorovanou vodou? Rajčata ji nesnášejí a voda se musí nechat 24 hodin odstát.
Identifikace živého plotu - druh rostliny, 22.4.2015
Nejsem moc velký znalec, ale typla bych to na tavolu kalinolistou. Má i světlezelené listy a vínové. Jestli je to ona tak roste dost rychle.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika