Příspěvky uživatele - 160.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dusík z dešťů a růst trávy, 11.8.2017
Ostwaldovy katalyzatory a vysoky tlak a teplota se pouzivaji o reakci drive k vyrobe oxidu dusiku z amoniaku. Ale zanechme anorganicke chemie a reakcnich rovnovah a prejdeme k agronomii. V Mexiku spocitali, ze na jeden akr naprsi za jeden rok 18... celý příspěvek >
Dusík z dešťů a růst trávy, 11.8.2017
To jestli někdo ví: Kyselina dusicna a dusicnany se vyrabeji z NO2 a vody. Ackoliv sloucenin dusiku je asi vic v pardubickem vzduchu nez primo v Hradci. Pokud vsak fouka vitr od Semtina...
Žádost o určení motýlů, 2.8.2017
Ano, samice.
Pravokořenné stromy, 30.5.2017
see Jabloň, ktorá nekvitne a rodí plody bez jadierok
Nekvalitní výpěstek meruňka, 26.4.2017
Spodní „očkování“ je zašpiněné, takže není vidět stejně jako to horní. Ale to není podstatné. Zasaďte ji prasklinou na sever, kmínek natřete v listopadu vápnem a za dva roky to nebude vidět. Mimmo
Přesazení moruše - lze?, 24.4.2017
Možná, že by to tedy šlo i nyni, ačkoliv zkušenosti tu nezazněly příliš jasně. Navíc neznáme stupeň narašení. Moruše (semenáčky rostoucí na nevhodném místě) jsem přesazoval asi tak do tloušťky kmínku 5cm. Silnější se mi nikdy nepodařilo vyjmout a... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel samotářek?, 13.4.2017
Děkuji za cenné rady p. 252.11 a 205.204 ohledně šetrné ochrany před dočasně agresivními včelami (možná) zasaženými Calypsem apod. Žádost o radu na ekologicky šetrný repelent neznamená nenávist k včelám a včelařům. Asi jsem se nevyjádřil přesně a je... celý příspěvek >
Náprava sloupcovité jablone, 6.4.2017 Obsahuje fotku
napr. takto. Mimmo
Odroda ribezli na vino, 21.3.2017
Je to nějaká zavádějící informace. Neobsahuje-li rybízové víno řepný cukr, může to být tím, že se už přeměnil na alkohol, že tam někdo přidal jiný cukr (např. kukuřičný sirup) nebo rovnou alkohol. Z 5-10% původního cukru se nevytvoří 14%... celý příspěvek >
Škůdce pod kůrou ovocných stromů, 1.3.2017
Před několika lety jsem podle dvouletých larev určoval, o který druh drvopleně jde. Zničily dvě mladě zdravé meruňky blízko mé zahrady. Můžete spoléhat na lumky, strakapudy,  sovy, netopýry a sýkorky. Ale raději zakročte sami: 1. Nejprve... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 18.1.2017
Predne: zadna svicka nikdy nespaluje zadny kyslicnik! Plamen svicky spotrebovava cast kysliku ve skleniku a produkuje male mnozstvi tepla, sazi, vodni pary, kyslicniku uhliciteho apod. Sklenik nikdy plne netesni a koncentrace kysliku tam vyrazne... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 27.4.2016
Je to opravdu globalni katastrofa. Dnes jsem videl v Bulharsku (60 m.n.m.) na zahrade namrzlou travu pri teplote +0,1 st. Z toho se raduji jen me zimni pneumatiky. Na Vysocine mi pry merunky prezily -1 st. Mimmo
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika