Příspěvky uživatele - 234.151

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odlepený šrob na el. píle, 11.4.2022
Dobrý ďeň. Na el. pile bosch sa mi uvolnil šrób, ktorým sa priťahuje lišta. Je osadený v plaste a hlavička bola zospodu prilepená. Teraz je uvolnená a pri doťahovani lišty vytiahne šrob z osadenia. Čim to zalepiť alebo ináč opraviť? Poraďťe prosim.
Hrušeň Milka a Petra, 24.9.2018
Mart.: Kiež by to tak bolo! Mám na mysli tú dlhšiu skladovateľnosť. Pomológia pri Petre udáva do februára. Ale až prax ukáže ako je to naozaj. Bohužiaľ, údaje z pomológií sú nezriedka mimo reality, aspoň čo sa týka mojej lokality a skúseností. Napr.... celý příspěvek >
Nově vysazená Leskora neúplně obrazila, 9.5.2018 Obsahuje fotku
Normálne to nie je. Podľa hrúbky kmienika a výzoru zrezaných vetví predokladám, že stromček strávil v tom kontajneri viac než jednu zimu. Bežná prax predajcov... Nie je to beznádejné, ale treba spraviť radikálnejší rez - asi tak ako to máte na fotke.... celý příspěvek >
Vyholování u nektarinek/broskví, 9.5.2018
Všetky tu spomenuté rady sú cenné. Napriek tomu - niekedy tie broskyne/nektarinky reagujú "debilne" a nerobia to čo od nich očakávame. Je to tak trochu (alebo možno hlavne preto) že sú to skrátka "imigranti". Sú to ovocniny pôvodom nie stadiaľto,... celý příspěvek >
Napadený Buxus, 9.5.2018
Stando, s tým "mechanickým odstraněním - posbíráním" pravdepodobne žartujete... Vijačka (zavíječ) nie je bežný škodca, jej apetít je šokujúci. Poznám ľudí ktorí odišli na necelý týždeň na dovolenku a po návrate našli buxusovú apokalypsu. Vzhľadom na... celý příspěvek >
Jabloň Ametyst střídavá plodnost, 9.5.2018
169.126: Ametyst a Nela Vám skutočne alternujú, alebo len "podle zdejší diskuse"? Ak Vám ešte nerodili, tak "kácení" je predčasné. Každý strom, každá záhrada sú iné, informácie tu na fóre berte hlavne ako orientačné. Inak ten Piros sa píše s mäkkým... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 15.4.2018
Zdravím Martin, máte krásny ale aj velký strom Vehardy. Ako taký velký strom ho oberáte? Alebo meruňky len striasate na zem a úrodu dávate do kvasu? Michal
Napadení javoru, 17.2.2018
Inak podľa tej fotky máte ten javor nejako zvláštne zapestovaný, nehovoriac už o tom reze...(ponechanie pahýľa = reštaurácia pre huby). Ja by som asi ten hrubý napadnutý kmeň v popredí odrezal celý až v úrovni zeme, tie 2 tenšie kmieniky za ním... celý příspěvek >
Napadení javoru, 17.2.2018
Ak sa objavia drevokazné huby, niečo nie je v poriadku. Buď je strom oslabený (chorobou, mrazom, nesprávnym rezom, slabou výživou či vekom) a preto nemá dostatočnú odolnosť, alebo majú huby príliš vhodné podmienky aby strom infikovali (premokrená... celý příspěvek >
Hrušně, 1.8.2017
Miloš: Nuž, slivovica je asi ten naj- destilát z našich záhrad. Ale musíš uznať že aj taká čistá Williamsovica nie je na zahodenie...😉. IH
Žádost o určení motýlů, 1.8.2017
Mimmo: Že by tento? IH
Benedicte, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Benedicte - francúzska potvorka pekne zakvitla a napriek dvojfázovým jarným mrazom (koncom apríla a začiatkom mája) aj skvele zarodila. Ani jeden lístoček kučeravý (postrek klasika: Kuprikol a potom Prolectus), zatiaľ ani jeden plod postihnutý... celý příspěvek >
Flamingo, 1.8.2017
234.98: 1. Len výnimočne. 2.Nie. 3. Nie. IH
Hrušně, 1.8.2017
Niekde hrušky nebudú žiadne, u nás bude opačný problém - čo s úrodou. Dva veľké stromy na semenáčovom podpníku vysoké cca 5 metrov sa rozhodli že zarodia tento rok mimoriadne (foto 1-3). Z oboch bude (ak sa nič nečakané nestane) najmenej po 150kg.... celý příspěvek >
Flamingo, 1.8.2017 Obsahuje fotku
Extrémne teplo urýchľuje dozrievanie broskýň. Redhaven som obral včera. Flamingo, ktoré je na fotkách, príde na rad o 2-3 dni. IH (Na porovnanie: na posledných 2 fotkách je nektarinka Stark Red Gold, tá má ešte čas).
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika