Příspěvky uživatele - 32.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
To je dobrá zpráva. Nedovedu si předstait, že by někde mohlo být tak velké sucho.Vždy pršelo a teď ne? To není možné. A když tak takovou nádržku si může udělat každý, anebo přistavit sud na dešťovku.Zdá se mně že v mediích a hlavně v TV dělají kolem... celý příspěvek >
Rakytník, 31.7.2017
Popřeji dobrou úrodu, ALE  !! Jak rakytník sklízíte? Trhat to je o život a když se to nechá do mrazu aby se to otřepalo sežerou to velice rychle ptáci. Jak to sklidit bez úrazu a nervů? Rakytník mám osypaný plody, ale nevím jak na to.
Kde se už nedá zahradničit?, 31.7.2017
Sleduji pokračující sucho v ČR. Zajímají mně oblasti kde se už vlivem sucha nedá zahradničit, nebo nedá bydlet vlivem nedostatku pitné vody. Také mně zajímá vývoj sucha v různých oblastech a jak se sucho projevuje. Je sucho skutečně takové, že se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika