Příspěvky uživatele - 78.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mnohonožka (?) na kořenech trvalek, 30.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, neví někdo prosím, co mi ničí trvalky (záplevák, srdcovka) a jak s tím bojovat? Po vykopání postižených trsů jsem objevil v kořenech chodbičky a v každém nekolik mnohonožek (asi). Dékla je 10-15 mm, šířka 1mm. Přikládám fotografii.... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 10.2.2013
V případě lunárního kalendáře se nebavíme o věcech, které mají v dané době nepozorovatelné projevy a nelze je vědecky změřit (jako radioaktivita pro člověka ve středověku), ale o jevech, které údajně mají mít jasnou a pozorovatelnou příčinnou... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 9.2.2013
Argument s oceánem lze použít i opačně jako ukazku, jak je vliv měsíce na gravitační pole na Zemi malý, když "kouli" o poloměru 6 milionů metrů zdeformuje přílivovou vlnou jen o nejakych 0,7 metru.   Pokud by mě v tom středověku dali chvilku... celý příspěvek >
Pomáhá lunární kalendář?, 9.2.2013
Lunární kalendář je nesmysl. Tady jsou důvody, které mě k tomuto názoru vedou: 1)Gravitační vliv Měsíce na běžné objekty je zanedbatelný. Pro srovnání - Platí, že zemská přitažlivost klesá s výškou. Abychom dosáhli srovnatelného snížení... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika