Příspěvky uživatele - 211.196

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné druhy pěstovatelné totálně bez postřiku, 29.7.2017
Kdysi jsem studoval jednotlivé odrůdy hlohů podle chutnosti. Nejchutnějšími jsou hloh vratičolistý (Crataegus tanacetifolia) a hloh východní (Crataegus orientalis). Ten první mám jako malinkou rostlinku, letos poprvé ochutnám plody (letošní mrazy... celý příspěvek >
Nabella - kombinace skvělých rodičů, 29.7.2017
Děkuji za vysvětlení. Pokud má tedy spur-typ velikost koruny 1/2 normální, pak se tedy asi jedná o slabě rostoucí odrůdu nevhodnou pro bujnou podnož...? Myslíte, že v popisu odrůd zde mají chybu? (chyby v pomologiích jsou jak jsem se dozvěděl ze... celý příspěvek >
Nabella - kombinace skvělých rodičů, 29.7.2017
Co to vlastně znamená ten "spurtipový růst"? Matčino znám z mládí jako veliký strom v selské zahradě. Znamená to, že Nabella by podle vás nešla pěstovat na bujně rostoucí podnoži na vyšším kmenném tvaru jako Matčino?
Jablko podobné James Grieve, 5.8.2016
Děkuji, ještě se zeptám: Vrtá mi hlavou to vynechávání obrok - kdybych na strom Grávštýnského (kupoval bych na starých odrůdách od pana Peška, podnož jabloňový semenáč, zřejmě jadernička) narouboval jednu či dvě další odrůdy, taktéž bujně rostoucí,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika