Příspěvky uživatele - 252.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Meruňková marmeláda z dýně, 19.8.2017
Právě jsem sklidila asi 50kg dýní. Po přečtení některých příspěvků bych je asi měla hodit do konťasu, a jít si koupit nějaký zaručeně chemický blivajz. Jasně, pokud bych měla meruňku, dělala bych meruňkovou marmeládu. Jenže nemám a za 60Kč/kg... celý příspěvek >
Zhoršování kvality ostružin, 28.7.2017
Ostružiník mám jeden, již 10 let, pokud bych neměla ostré nůžky a pořádně neprostřihovala i plodící větvičky, tak mám jen pár plodů. předtím většina ostružin zplesnivěla dřív, než dozrála. Taky se začla vyskytovat rez. Tak bez milosti řežu a stříhám,... celý příspěvek >
Konzarvace pórku, 30.9.2012
nemáte někdo nápad, jak zpracovat pórek? Mrazák mám plný, ale na záhonu to vůbec není poznat a pokud ho nechám do jara v hlíně, sežerou ho vrtalky. Našla jsem jen jedinou směs zeleniny do guláše, kam se pórek přidává - mám už 40 sklenic, ale stále 3... celý příspěvek >
Kočky v zahradě, 17.1.2011
zdravím. máme zahradu a sousedi mají kočky, jeden čas jsem jich napočítala 18 a před oknem mám zeleninový záhon - černou fólii kočky milují a zvlášť po dešti se na ní vyhřívaly každý den. Větší sazeničky většinou přežily, klíčící semena nikdy.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika