Příspěvky uživatele - 99.36

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poradite prosim, co to je za bylinku, 9.3.2020
To 18.239: vypadá to na skvěle rostoucí tlustici.
Doporučte postřikovač, čeho se naopak vyvarovat?, 3.3.2020
To Walter: vím, že Solo 402 na čtyři stromky ve stáří 10 - 20 let plně dostačuje.
Doporučte postřikovač, čeho se naopak vyvarovat?, 2.3.2020
To Majus: na 4 stromky postačuje Solo 402 + prodloužení.
Kaiserova elektrická udírna, 15.2.2020
To 156.11: pokud chceš udit v paneláku na balkoně, nechtěl bych být tvým sousedem! Jednoho podobného jako jsi ty, jsem znal, bydlí v Třebíči v ulici Na Svahu.
Ptačí jeřáb / jeřáb sladkoplodý - má někdo na zahradě?, 31.1.2020 Obsahuje fotku
To 79.231: jak rychle roste jeřáb? Mám dva jeřáby sladkoplodé, zasazené 10/2013. Jeden rodí, druhý nerodí, ale nevadí mi to, beru to tak, jak to je. Poloha 340 m. v suché oblasti. Fota jsou z 09/2018 a 08/2019. Ten co nerodí jsem v roce 2017... celý příspěvek >
Vřící voda v čerpadle, 29.1.2020
To 142.63: čerpadlo nemá ochranu proti chodu na sucho? 1) provoz čerpadla na prázdno = není voda ve zdroji 2) netěsnost na přívodním potrubí k čerpadlu 3) provoz čerpadla do zavřeného výtlaku
Bokashi druhé kolo, 26.1.2020
To Lysenko: sypat předražené tablety (nic jiného jsem nenašel) celulázy do kompostu, nato by mi důchod nestačil. Ale výsledný produkt po polknutí tablety, by do kompostu mohl jít.
Bokashi druhé kolo, 24.1.2020
Před 8 lety mi vnuci čerstvé posekanou trávou naplnili 2m3 iglú (JRK 2000). Kompost byl založený rok před tím a v kompostéru v tu dobu bylo cca 15% obsahu. Následující víkend dosekali zahradu a kompostér byl naplněn a ušlapán opět po okraj. Zápach... celý příspěvek >
Vířivka, 23.1.2020
To mirinda: měl jsem od Mau kulatou "vířivku", za dva roky jsem ji daroval, tomu obdarovanému vydržela dva měsíce - psí drápky se zatnuli do bazénku.... Asi takto: velké prvotní nadšení posléze vystřídala nelibost značně hlučnosti "vysavače" za... celý příspěvek >
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 5.1.2020
To Radek.P: nikdy jsem neměl s břízou problémy! Třeba jsem měl před 45 lety hubu co sežrala cokoliv a nepoznal jsem rozdíl.... Takže letos udělám pokus a vyudím opět na bříze. Ale nedalo mi to a vlezl jsem na strejdu Google. Na stavebním webu:... celý příspěvek >
Kultivátor Hecht 760, 5.1.2020
To 168.152: nepíšeš, co to je za lanko. Ovládání plynu či bovden spojky? Pokud půjdeš na web servisu HECHTu a zadáš tam ovládání plynu H76004 tak jej momentálně nemají, bovden spojky H76010 je na skladě za 295 Kč. Lanko od plynu jde bezproblémově... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 4.1.2020
To 189.121: v Kaiserové udírně se dá udit i v zimě, pokud koupíš izolovanou, ale účinná regulace teploty v ní není.
Co je špatně na udírně nebo rukách u udírny, 4.1.2020
To 9.144 a Radek.P: na bříze jsem před cca 45 lety udíval a maso i klobásy byli bez chyby. Hovězinu jsme dělali na dubu a jabloní, mašíky jak kdy, ale nejvíce na jabloni, hrušce a bříze, moráky opět na jabloni a bříze. A pochopitelně na mnoha... celý příspěvek >
Vymývaná dlažba, 1.1.2020
To 68.2: v prvé řadě je potřeba zhotovit rámečky, pokud se po dlažbě nebude jezdit, tak hrana 4 cm (výška dlaždice), rozměr je na vlastním uvážení. Na dno se použije voděodolná překližka nebo kovový plech. Do "krabice" se nasype drť cca 5 mm, na drť... celý příspěvek >
Protirakovinové jablko, 1.1.2020
To GPavel: jadérka z jablek jím desítky let, protože jabka jim celá, tak jak jsou, jen odtrhnu stopku. Jadérka si vždy dám za škraň a pak je rozkusuji. Jabloně stříkám minimálně či vůbec, přesto infarkt myokardu i raka jsem dostal.... Pitnou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika