Příspěvky uživatele - 147.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2018, 11.3.2018
Tak to je bomba, neuvěřitelné, příští rok to zkusím taky.  Hana
Rajčata 2018, 16.1.2018
    Chtěla jsem si objednat Sun Sugar a Golden Gem, které vám v předchozím příspěvku doporučil pan Kohútek, ale na těch stránkách, kde jsem je objednávala je neměli, tak volba padla na Sun Peach, Sun Premium, Sun Lemon a... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
     Děkuji Evi, ušetřila jste mi peníze, to by určitě nebylo rajče vhodné pro venkovní pěstování a je dost drahé.      Já jsem se letos utrhla z řetězu, psychicky jsem nevydržela příspěvky pana Kohútka o... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
Máte pravdu Vladimíre, nečetla. Docela mě to štve, napřiklad Gallant má také v popisu vynikající chuť a není to pravda. Pod slovem vynikající si představuji něco jiného. Každý rok sázím 3 - 4 nové odrůdy, které by měly mít výbornou chuť a většinou... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 14.1.2018
Green Zebru jsem měla jednou a naposledy a to samé Malinowe Retro. Nechápu, jak můžou mít v popisu na sáčku napsáno, že jsou to odrůdy s výbornou chutí. Chtěla bych si objednat Kanavaro od AEV, neměl jste ho někdo? Podle popisu by to mělo být... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 13.1.2018
Berner rose, je úrodné rajče s vynikající chutí. Pouze odolnost proti chorobám je průměrná, ale věřte, že chuť vám to stokrát vynahradí.    Hana
Sklizeň 2017, 1.9.2017
Paprikový protlak používám všude tam, kde se používá mletá paprika. Také paprikové lusky suším na mletou papriku a ta je vynikající, s tou, která se zde prodává to nejde srovnat.     Hana
Sklizeň 2017, 31.8.2017
       Papriky rozkrojím, vyndám semena a dám do kastrolu a podliju trochou vody a na hrnec dám poklici. Jakmile se začnou vařit stáhnu teplotu, když jsou papriky měkké, poklici sundám a vodu nechám vyvařit, pak je... celý příspěvek >
Sklizeň 2017, 30.8.2017 Obsahuje fotku
   Ta paprika v bedýnkách je Karkulka a bude zpracována na paprikový protlak. Letos jsem nasadila 180 paprik ve dvojicích, takže celkem 360 rostlin. Je kolem toho dost běhání, ale vše je zapomenuto, když si v zimě otevřete skleničku s... celý příspěvek >
Rajče start, 14.8.2017
  Jestli mě paměť neklame, tak Sempra Veleliby, ještě nedávno asi tak před 5ti lety prodávala Starty bez písmena S. Taky mi připadá, že rajče Start S je jiné.    Hana
Melouny 2017, 13.8.2017
     Na první pohled to vypadá, že by to mohl být Charleston Gray, ten můj má ale růžovou dužinu.     Poprvé jsem ho sázela loni, dvě rostliny a co se týče úrodnosti, to byla úplná exploze, kam jsem se do... celý příspěvek >
Melouny 2017, 12.8.2017
    Moc zkušeností s pěstování melounů nemám, ale snažím se, hodně toho načtu na internetu, třeba na stránkách české melouny, které založil pan Václav Kozák.     Semena mi objednává dcera, jsem starší ročník a platbu... celý příspěvek >
Nejtěžší rajče, 11.8.2017
   Vladimíre, objevil jste letos ve svých novinkách rajče mimořádné chuti? Můžete mi vyjmenovat pár rajčat, která jsou podle vás nejchutnější.     Děkuji Hana
Melouny 2017, 10.8.2017 Obsahuje fotku
   To je úspěch, že vypěstujete neroubované melouny, to se mi podařilo pouze jednou kdysi hodně dávno. Než, jsem se dozvěděla, že se dají melouny roubovat můj scénář pěstování byl pořád stejný, melouny dorostly do velikosti grepu a poto... celý příspěvek >
Melouny 2017, 10.8.2017
  Melouny jsou roubované a semena roubů se snažím vybrat takové aby byly odolné, úrodné a brzy plodily. Sázím je asi metr od sebe na černou folii. Při sázení přijde pod meloun kompost, zpracovaný hnůj od kalifornských žížal a hrst jihočeského... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika