Příspěvky uživatele - 51.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrody odolne praskaniu s dlhou vydrzou na koreni, 4.11.2017 Obsahuje fotku
Doteraz tato neznamá ukrajinská odroda vydržala, pani čo ju má 15 rokov vravela najlepšia je po prvych mrazoch a prizemné mrazíky uz sú, dnes zme sa do nej pustili je prijemne sladká.
Black diamond apple, 23.10.2017 Obsahuje fotku
Na čínskej stranke predctavili jablko Black diamond apple pestuje sa v Tibete ekologickom rastovom prostrdí, píšu nadmorská výška 3100m nič viac som nenašiel o tomto jablku.
Jofela, 8.10.2017
Jofelu mal aj kamoš Janko Šoka z krakovan, ale všetka sa mu minula mne sa podarilo kúpit 3 kusky.Telef. som z kamošom od Levic Jofelu má stale na strome, trošku sa už od vrchu plodov scvrkava ale je chuťovo výborna, tiež testuje dokedy vydrží. 
Kieffer, 8.10.2017 Obsahuje fotku
Na túto hrušku ma upozornil kamoš, keď v piatok pozeral na stv2 nejaku relaciu o dvoch pestovateloch ovocia z južneho slovenska pri meste Filakovo. Roky sa venuju pestovaniu ovocia a paleniu z hrušiek čo bolo zaujimavé palenku z wiliamsovych hrušiek... celý příspěvek >
Angelcots, 8.10.2017 Obsahuje fotku
Dnes som čítal na zahr.strankach o tejto marhulke Angelcot velmi ju chvalia je to špecialny hybrid marockych a iranskych marhul je extremne štavnata a sladka preto je aj vravia nebeskobiela.Pestuje sa iba v kalifornii na pár hektároch. 
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 7.10.2017 Obsahuje fotku
Zdravím Milaníka (78) sietky od teba sme dostali sú pekné dvojfarebné po 50 kusov balené, začína byť one veĺký zaujem nakolko sa velmi osvedčili, keď ich hmyz nepoškodí, tak hrozno nehnije foto dnes.
Jofela, 7.10.2017 Obsahuje fotku
Jofela dnes posledné plody obrané sladkosť 29Brix primerané kyselinky proste špica, nehnije žiadna monilia po 2 týždňoch daždivych to vydržala.Zobral som 10 plodov kámošovi čo robí stromky pre plantex veselé koštovali Jofelu viacerí boli ňou... celý příspěvek >
Jofela, 29.9.2017
Jofela dnes porovnaná s Bystrickou. Bystrická typická slivková chuť menej štavnatá, sladka 23 Brix nič moc, rodivosť slabšia po jarných mrazoch. Jofela slabšia slivková chuť veľmi štavnatá sladkosť 28 Brix dva krat vetšia než Bystrická vynikajúca... celý příspěvek >
Clarina, 23.9.2017
Pater Warenits - Kvety Klívia, Bratislava - Rusovce
Warwickhire Drooper, 23.9.2017 Obsahuje fotku
Dnes obratá s bystrickou, viktoriou, harbella a Jofela už sú v súdku uvidím aká slivovica z tejto zmesky bude.
Vosy - jak na ně?, 23.9.2017
Zdravím pana 205,204 skorej som sa nedostal na fórum obrali sme včera hrozno dnes prešujeme zatial 300l šťavy, takže na zimu som zahojený.Ale keď chcete sietky mne ich predáva pán Milanik prispevok predomnov môžete mu napísať on ich vozí z ukrainy... celý příspěvek >
Vosy - jak na ně?, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Teraz sa objednavajú sietky miešky pytliky na stolové hrozno, nakolko sa velmi osvedčili je po nich velký dopit. Doteraz vôbec nepoškodené stolové hrozno mi vydržalo aj nepriaznive počasie sršne nočné motyle nachytané v plastovych flašiach naplnené... celý příspěvek >
Super skorè odrody - Tajná Monacha, Chrust, 22.9.2017
Milan to je nádhera škoda že ti stolaky zmrzli určite by si sem dal ešte krajšie odrody.
Red Prince / Red Jonaprince, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Red Jonaprince je nádherne vyfarbená, chuťovo je u nás oblúbená odroda.
Farclo, 22.9.2017 Obsahuje fotku
Pre pána Vysloužila marhulka na zimné uskladnenie nezabudol som.Na jar som bol kupiť marhulky v maďarsku dovezené u známeho z talianska hneď zakvitlo Farclo malo 3 kvety jeden plod zostal bol som zvedavý tak som ho nechal tu je foto ešte je tvrdá... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika