Příspěvky uživatele - 50.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ořechovec pekan, 7.6.2008
kdysi ho prodávali na pawpaw.cz
kustovnice čínská, 10.5.2008
Já ji měl objednanou z krakonošova zahr.Před 3 týdny přišla asi 15 cm vysoká tak jsem ji zasadil vypadalo to dobře, ale včera mi je podryl krtek a na rostlinkách zbyli asi dvou centimetrové kořínky tak tomu už moc velkou šanci na přežití nedávám.
Má někdo skušenost s těmito druhy ořechů, 2.4.2008
Má někdo skušenost s těmito druhy ořechů - pekany, hiroky, hikany, hlavně jestli v našich podmínkách i zaplodí.
řez borůvky, 18.3.2008
Cererit je fajn možno použít hnojivo na rododendrony, nebo spec.hnojivo na borůvky.Naše sousedka už léta používá smíchané piliny+slepičince a má obrovské keře ke 2 metrům, ale je pravda že jí by kvetl i smeták kdyby ho zasadila.
schizandra, 10.3.2008
mám ji už několik let. je lepší mít více rostlin kvůli opylení. mám ji na zakrytí nevzhl. míst, mě osobně její plody nechutnají je v nich cítit pryskyřice /celkem dost výrazně/ a jehličí.
Schisandra, 3.3.2008
Co se týče chuti tak ta je nic moc asi jako rybíz a ktomu kdybyste žvýkali kůru nebo jehličí z borovice.
Ozdobný plodící strom pro venkovní zahradu, 1.3.2008
Zdravím asi bych doporučil asiminu, hezky vypadá je ozdobná zajímavými listy a květy a má velmi lahodné plody.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika