Příspěvky uživatele - 67.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Očkování růží, 20.7.2017
Průhledná, tak 15mm, podle fotek na netu vypadá jako z nabídky od Fatry Napajedla. Očkovat růže chci prvně, prostě zkusit.
Očkování růží, 19.7.2017
Vytahuju tuto debatu, ať nezakládám o očkování další. Nezajímá mě očkování růží z květinářství, ale co používáte na přichycení očka ke kmínku? Dost obtížně jsem sháněla obyčejný očkovací nůž, ale na upevnění jsem potkala jen nějakou průhlednou... celý příspěvek >
Zivý plot - bobkovišeň versus Thuje Smaragd?, 19.7.2017
Nenapsala jste, k čemu má živý plot sloužit. Jestli jako totálně neprůhledná stěna nebo jestli jenom dělící opticky pozemek nebo co dalšího. Osobně nemám ráda tůje na zahradě, i když jsem je podědila po předchozích majitelích a mám je. Dělají nám... celý příspěvek >
Juglans regia 2017 - už máte také sklizeno?, 3.5.2017
Tady to samé, odrůda Mars teprve začíná, ostatní jsou na prášek. Je tak pohledem přes záhumenky poznat, které z nich to jsou. Uherskobrodsko, 300 mnm.
Vysoký neprůhledný živý plot, 3.4.2015
40 metrů tůjí taky není úplně levná záležitost. Udržovat se to taky musí. A přikláním se k tomu, že je to pohledově nuda. Mám doma 30 metrů, už jsme to tak koupili, je to severní strana a dělá ochranu proti větru. (Dalších asi 10 metrů už se mi... celý příspěvek >
Neudržovaný starý černý rybíz, 30.1.2015
Děkuji všem za rady a tipy. Zkusím ty staré keře podle toho nějak prořezat, na jaře bude asi stejně nutné část keřů přemístit na jiné místo (změny hranic pozemků). Myšlenka rybíziště je taky zajímavý nápad, který by asi šel realizovat. Možná dokoupit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika