Příspěvky uživatele - 107.245

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvas z mirabelek, 18.7.2017
Dobře, tak se vracíme k tématu, kolik cukru?, plody mám už odstopkované.,
Kvas z mirabelek, 18.7.2017
No, doufám, že jsou to mirabelky, kulaté, jeden keř červené plody druhý žluté, velikost 2-2.5cm, Hodonínsko, rostou v přírodě.
Kvas z mirabelek, 18.7.2017
Mirabelky. Na měření cukernatosti nemám vybavení.
Kvas z mirabelek, 18.7.2017
Zdravím, poprosil bych o radu jak připravit kvas, konkrétně mám dva dotazy. 1. kolik cukru na 120l kvasu 2. jestli se musí všechny plody odstopkovat děkuji
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 6.11.2014
Dobrý den, zajímalo by mě, v kolika letech za příznivých podmínek dosáhne hrušeň Williams "stabilní" úrody a kolik to může být. Stromy mám 2 roky na Hodonínsku. Děkuji.
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 2.11.2014
Dobrý den prosím Vás mohu se zeptat..mám hruškový kvas asi 1 měsíc a byl v venku, kde se ochladilo na 12stupňů, chtěl jsem ho přesunout do teplejšího sklepa ale 120 l nádoby byly těžké, tak jsem si pomohl kýblem a část přenosil, tím se dostal do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika