Příspěvky uživatele - 238.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 18.7.2017
Nemůžu si odpustit drobné doplnění. Ty mé booskopy byly sice starší, ale dobře prořezané, hnojené a v cca 370 m.n.m., v kamenité půdě. A jeden strom byl v jiné zahradě, v nižší poloze, v půdě spíš jílovité, ale výsledky stejné. A v době kdy jsem... celý příspěvek >
Jak zničit trávu pod pletivovým plotem, 18.7.2017
Koukněte se na toto vlákno nebo na Wikipedii apod. Travex byl směs chlorečnanu sodného a kuchyňské soli. Chlorečnan sodný se případně dá nahradit chlorečnanem draselným. Ale není k tomu důvod protože je méně účinný a nebezpečnější. Nebezpečnější ve... celý příspěvek >
Boskopské (koženáč) a boskopské červené, 17.7.2017
Přijde mi celé to vlákno nějak jednostranné, jako reklama na Booskopské Napadlo mně, aby si třeba někdo nemyslel, že booskopy jsou to nejlepší ze starých odrůd. Když poslední dobou narůstá zájem o jejích renezanci. * Po Strýmce byly obě jeho... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika