Příspěvky uživatele - 42.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřeténová sekačka - na co si dát pozor při koupi?, 19.7.2017
Používali jsme zlatý střed od husqvarny, funguje dodnes, ale nesmí se nechat tráva přerůst, což platí u každé tlačené vřetenovky.Má stavitelnou výšku.Dnes s ní běhají jen děcka, když chtějí pomáhat, máme už jinak nastaveny sekací plochy a nesekáme... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Už jsem to našel 😇.Něčí chyba v počtech. 47-37=10kg rozdílu.Ne 20kg rozdílu, takto vznikne fáma, která se táhne celým vláknem 😩😉
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
A o jaké sekačce je tu psáno co má 55kg?U sekačky číselné označení znamená zpravidla šíře.Nejvyšší model stigy nemá ani 48kg a díky ergonomii jsem to nepoznal, když jsem ji zkoušel, dokud jsem nečetl návod.Nezkoumal jsem čím to je, ale dělá se s ní... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Když se něco dělá, musí se přemýšlet.Máme zahradu se stromy 1200m2,stromy nejdou cikcak, ale v řadě, drtivá většina sekání je přímým směrem, okolo stromu se to občas začistí vyžínačem.Kdyby jsem měl výsadbu jak to koho napadlo, což má náš známý, tak... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 18.7.2017
Zimní plošný slevy nevedou u stigy, na sekačky jen jarní slevy a to jen model od modelu, Např. letos měli pěknou slevu na Combi 55 SVQ H(motor Honda)za 15490,-.Nemá variátor, ale vícerychlostní je a vsadil by jsem se, že ta úžasná dvojitá kudla by... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Nevím jak je to pro Vás podstatné ve volbě, ale skutečnost je taková, že stiga provedla fúzi a spojila se s jinýma značkama a vzniklo GGP, mimo jiné i s castel-gardenem, který mimo jiné dodává mountfieldu, proto ta shoda modelů v jiné barvě, ale... celý příspěvek >
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Ještě mi není jasný proč tu řešíme sekačky bez pojezdu, když každá slušná sekačka ho má.To jako kdyby jste měli auto a tlačili ho.Proč?Není důvod.Mě taky netrápí, že se mi zvedla váha auta 😁.(z 600kg postupně na dvojnásobek)😁
Vybírám novou rotační sekačku, 17.7.2017
Stejně laicky jsem uvažoval taky-co nejlehčí.Tak jsem koupil stigu s pojezdem, asi 26kg, b&s,48cm.Dopadla jako špičková elektrická.Dnes je po dvou letech nevyužitá, protože se koupila zmíněná 55-ka.Ano, je těžší, ale copak ji zvedáte nad hlavu?Motor... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika